PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527837}

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Indiana Jones and the Dial of Destiny
6,4 37 572
oceny
6,4 10 1 37572
6,0 47
ocen krytyków
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
powrót do forum filmu Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Zastawialem się czy iśc na Flash do kina co serial mi się bardzo podobał czy isć na 5 cześći Idiana no i wygrała nostagia za duchem
kina lat z 80 .lub może bylem zmęczony kolejnym filmmem marvwla superbohaterami tymi równoległymi światami .Chyba chciało zobaczyć przygodę ,która wciągnie cię jak wir,i będzie pochłaniać
Bo Idania to jedna wielka przygoda szybko efektownie i ładnie krajobrazowo .I że po pewnnym czasie zapominasz po co to wszystko lub jakoś masz to gdzieś chcesz by ta przygoda nie zwalniała.
Gdy tak słuchałem Movi się i jak Julia Tacznowska skrytykowała końcówke filmu .No to cofniecie się w czasie które okazalo az ciut za daleko dla bo nie do okresu 2 wojny światowej tylko do czasów Starożytnych i gdzie żył Archimedes
I gdzie nagle Idiana Jones postawian nie wracać bo nie ma do czego a może być wśrod tego którego przez lata poznawał czytając ksiązki dostępne żrodla nagle ta jego nostalgia ze chce zostać ze nie wraca to teraz tak myśląć nie miała to jakieś glębi tylko flustracja starego dziadka .
Może i tak miało być .Ale i tak ogladając Idiana w kinie to wiedzialem na kinie przygodowym jakim chcialem być .7/10

ocenił(a) film na 6
kinoman1985

Pisz spoiler,akbo odznaczaj temat,to takie trudne?

ocenił(a) film na 7
aronn

A tobie nigdy nie zdążyło się zapomnieć a po drugie ja nie zdradziłem za kończenia więc nie atakuj bez powodu !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones