PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527837}

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Indiana Jones and the Dial of Destiny
6,4 37 270
ocen
6,4 10 1 37270
6,0 46
ocen krytyków
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
powrót do forum filmu Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Filmy przygodowe Indiany Jonesa nigdy nie były wysokich lotów i nie takie nie miały być, na tym polegał ich urok. Niestety kolejna część znowu skupia się na głównym wątku, czyli "Stary jestem i zostawcie mnie z retrospekcjami i wspomnieniami". Cieszy mnie to, że przynajmniej nie umierał przez pół filmu jak to już bywa w takich filmach.
Generalnie pomysł z wynalazkiem Pitagorasa był rewelacyjny, aż się prosiło by "odmłodzić" Indianę i pociągnąć parę odcinków. W kolejnym odcinku podczas zwiedzania jakiegoś grobowca mógłby spotkać pannę Croft i mamy gotowy scenariusz.
Niestety ktoś tu ma za dużo pieniędzy i mu się nie chce, więc pozostaje oglądać sztywne postacie w oklepanym scenariuszu.
Obecnie przygody archeologów przeżywają śmierć mózgową, tak jak kiedyś filmy o piratach. Czekam więc na jakiegoś archeologa z Karaibów.

ocenił(a) film na 7
Marek_filmw

Jest trochę racji, ale ostatnie 20 minut oraz pierwsze to ciągła akcja, dobre tempo i mało gadki, czyli tak jak powinno być. Dr Voller gra tutaj bardzo dobrą rolę czarnego charakteru i to w mojej ocenie on jest najjaśniejszą postacią w filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones