PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527837}

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Indiana Jones and the Dial of Destiny
6,4 37 504
oceny
6,4 10 1 37504
6,0 47
ocen krytyków
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
powrót do forum filmu Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Kiedy wyszedł ostatni film o Jamesie Bondzie zatytułowany NIE CZAS UMIERAĆ już było zapowiadane, że Daniela Craiga więcej w tej roli nie zobaczymy. Na końcu filmu Bond zginął. Spodziewam się, że tu będzie tak samo. Zapowiadają, że INDIANA JONES I ARTEFAKT PRZEZNACZENIA to ostatni występ Forda w tej roli. Nie jestem oczywiście pewien, ale spodziewam się, że Indiana Jones może zginąć.

anonim300

Niezły spoiler

ocenił(a) film na 7
Luczeq

To nie jest spoiler. Spoiler to by był, gdybym obejrzał film i bym powiedział, co widziałem lub coś co wiem na pewno. To tylko gdybanie, nic więcej

anonim300

nie zginie, Ford uwielbia tą postać, to Hana Solo chciał zabić

ocenił(a) film na 7
jestemtwoimojcem

nie napisałem, że Indiana na pewno zginie, po prostu dopuszczam to do myśli

anonim300

to nie miej takich negatywnych myśli ziomek, reżyser Magnold też rozwiał te plotki że ktoś zastąpi Indy'ego, ja tam mu wierze i wierze że Indy dostanie swój happy end nie tracąc przy tym życia :)

ocenił(a) film na 7
jestemtwoimojcem

to też niewykluczone. Dopuszczam do siebie oba scenariusze; przekonamy się za miesiąc z hakiem

anonim300

mam nadzieje że Mutt nie zostanie uśmiercony, tak wiem że go nie będzie i szkoda moim zdaniem bo go polubiłem, mam nadzieje że Indy wspomni o nim że gdzieś wyjechał albo naprawia motory xd

Luczeq

znasz znaczenie słowa spojler ? XD

ocenił(a) film na 7
jestemtwoimojcem

właśnie przeczytałem i to znaczenie jest przesadzone. Jak dla mnie spoiler to jest jak informacja jest potwierdzona XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones