PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527837}

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Indiana Jones and the Dial of Destiny
6,4 37 262
oceny
6,4 10 1 37262
6,0 46
ocen krytyków
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
powrót do forum filmu Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

To już nie jest to

ocenił(a) film na 6

Jestem fanem serii, ale ta część wygląda jakby wyszła 15 lat temu. Efekty specjalne rodem z pierwszych części przygód. Film oceniam 6/10 ze względu na sentyment, ale zasługuje na dużo niższą notę.

ocenił(a) film na 6
krobier

Panie, gdyby efekty specjalnie były rodem z pierwszych części przygód,to ten film wyglądałby świetnie, bo wszystko by było prawdziwe, a tutaj wszystko jest rozmyte i na green screenie jak w Hobbitach. O czym ty mówisz w ogóle?

ocenił(a) film na 6
dawid1420

Nie no, efekty w poprzednich częściach też były kiepskie, ale tamte części bronią się czasem w którym powstały. Dzisiaj już taka obróbka komputerowa nie przejdzie.

ocenił(a) film na 6
dawid1420

No to moj optymizm spadl do zera by isc do kina.

ocenił(a) film na 4
aronn

Właśnie byłem w kinie, lubię serie bardzo… ale nie dałem rady, wyszedłem po 3/4 filmu… przysypiałem na fotelu… Słaby

ocenił(a) film na 6
Skipi303

Czyli gorszy od 4 czesci?

aronn

Strasznie się ciągnie, u mnie na seansie wyszło z 8 osób

ocenił(a) film na 9
aronn

Nie, lepsza od 2 oraz 4
Poziom między 1 a 3
Moim zdaniem lepsza od 3
A idiane oglądam od 2008

dawidpakmur1111

To oczywiste, że w "serialu" o Indianie Jonesie liczą się tylko części nieparzyste, więc i tej dam szansę. :D Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Magia sprzed ponad 40 lat powróci, a powyższa zasada znowu się sprawdzi. ;)

ocenił(a) film na 6
krobier

Czesc.. to az taki zly jest.. nawet od 4 czesci... widzialem zwiastun i powiem szczerze ze juz tam widac jakie sa efekty specjalne.. jak na te lata to miernie to wyglada.. moze dobrze ze Ford juz konczy z Indiana bo jednak ponad 80 lat na karku to nie to samo jak 40.. po za tym watpie zeby w innej roli niz ta sie sprawdzil.. no chyba ze jakis Oskar na koniec kariery.. zobaczymy ja w to wierze ....

ocenił(a) film na 9
Red300

Toc nie słuchajcie jakiegos randoma co hejtuje film o efekty XD
Cześć jest bardzo dobra ,
Fajne pomysły, których jeszcze nie było
I co najważniejsze to wszytko ładnie się łączy
Ta część też naprawia błędy 4
Więc naprawdę warto

ocenił(a) film na 4
dawidpakmur1111

Co naprawia?

ocenił(a) film na 4
dawidpakmur1111

Posłuchajmy ciebie jakiegoś randoma co marszu równości był ostatni który wystawił ocenę małej syrenki na 5 szybcy i wściekli 9 na 7.

ocenił(a) film na 9
TomMany

Z tego co wiem o gustach się nie dyskutuje.
Chłop co najeżdża o oceny filmow XDD
Musisz mieć nudne życie

ocenił(a) film na 4
dawidpakmur1111

Zakłamujesz rzeczywistość i manipulujesz ocenami podnosząc wartość szmirom których nie warto oglądać.

ocenił(a) film na 9
TomMany

aha, to już wiem johny skoro Ty film oceniłeś na 4 to znaczy, że każdy inny kto da więcej zakłamuje rzeczywistość. Dobra dzięki. Polecam poczytać komentarze pod filmami z recenzji tego filmu dużo osób pisze pozytywne opinie oceniając ten film między 7/9 na 10. więc to może z wami dziadziusiami jest coś nie tak co płaczą, że nowe filmy nie dorównują starym. Film jest naprawdę zacny, a to, że znajdą się tak zwane "marudy" to w każdej serii są tacy obecni. W skrócie wszystkim nie dogodzisz.

ocenił(a) film na 4
dawidpakmur1111

Chętnie bym dał dwa oczka wyżej gdyby nie te dwie h&ujowe postacie Phoebe i murzynka nie mogłem ich zdzierżyć gdyż te dwie rury zje&bały cały film.

ocenił(a) film na 6
dawidpakmur1111

Jeśli ktoś ocenia taki film na 9, to albo masz 10 lat i nie wiesz z tego nic, albo jesteś zdrowo pierdo*nięty. Więc dalsza dyskusja nie ma sensu.

ocenił(a) film na 6
krobier

He,he,to fakt,dla mnie ta czesc nawet nie dorasta sredniej poprzedniej,to co najbardziej razi to cgi,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones