PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132876}
7,3 2 912
ocen
7,3 10 1 2912
Infernal Affairs: Piekielna gra 2
powrót do forum filmu Infernal Affairs: Piekielna gra 2

Hau

ocenił(a) film na 9

Ja byłem w zasadzie cały czas za Hau - imponował mi, wolałem go jako szefa Triady niż
Sama, przedewszystkim był bardzo inteligentny, opanowany, jego plany były prawie
idealne...gdyby nie żona Sama ten by zginął w Tajlandi, a Hau rządziłby niepodzielnie :)
Czy jeszcze ktoś ma takie przemyślenia/sympatie jak ja? ;)

ocenił(a) film na 10
lukasz_jarosz

Ja też niespodziewanie zacząłem kibicować Ngai Wing-Hau. Niespodziewanie, bo rzadko kibicuję gangsterowi, a tu taka sytuacja jak w filmie Zabij mnie glino, gdzie można lubić zarówno policjanta, jak i bandytę. Hau był inteligentny, opanowany, miał w sobie jakąś siłę i był bardzo rodzinnym człowiekiem. Wydawało się, że zabija tylko tych złych. Nie podobało mi się to, że zlecił porwanie służącej Sama i jej dziecka. Ciekawe też, gdyby Hau wiedział, że Sam nie miał nic wspólnego ze śmiercią jego ojca to czy zleciłby zabicie Sama. Niespodziewanie lubiłem też Lau Kin Minga, którego nie lubiłem w pierwszej i trzeciej części. Tak się jakoś złożyło, że drugą część obejrzałem na końcu i byłem całkowicie zaskoczony historią w filmie, uważam dwójkę za najlepszą część. Najbardziej kibicowałem Chen Wing Yanowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones