PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110796}

Infernal Affairs: Piekielna gra 3

Mou gaan dou III: Jung gik mou gaan
7,3 2 463
oceny
7,3 10 1 2463
Infernal Affairs: Piekielna gra 3
powrót do forum filmu Infernal Affairs: Piekielna gra 3

nie próbujcie nawet oglądać tego filmu, zanim nie obejrzycie pozostałych dwóch części. cieszę się, że trafiłem na ten film i nie zacząłem oglądać I i II części, póki nie dostałem III. ogólnie każda część jest pokręcona. czasami zadajemy sobie pytanie kto jest dobry a kto zły? o co tu wogóle chodzi? mi czasami to się mieszało, ale dałem radę to zrozumieć. wszystkie 3 części stanowią zgodną całość. I oglądając "Infernal affairs" nie można żadnej części pominąć, bo się wszystkiego nie zrozumie. w sumie ciekawie są "Sprawy piekielne " zrobione. Najpierw I część, później II, w której wydarzenia poparzedzają te z I, więc ja osobiście chyba proponowałbym zacząć od II. W cz III znowu powracamy do cz I. Teraźniejszość miesza się z przeszłością. Co chwila retrospekcje, ale dzięki temu ten film jest naprawdę dobry. Gdybym zaczął oglądać 3 lata temu, kiedy powstała I cz, czekać rok na II i znowu na III to nie miałaby dla mnie takiego uroku, bo pozapominałbym wątki. Dlatego polecam oglądać tym samym systemem co ja;). Zdecydowanie polecam.

kinoman_4

Każda część jest pokręcona, o tak. Ale filmy naprawdę dobre (najniżej oceniłabym drugą część). Ciekawie zrobione, dobra muzyka... również polecam. :)

ocenił(a) film na 9
kinoman_4

Trzecia część jest najbardzej pokręcona ze wszystkich. Momentami naprawdę nie wiedziałem o co chodzi (obejrze jaszcze klka razy i zrozumiem ;)). Jednak wszystkie części tworzą spójną i wspaniałą całość, chociaż pierwsza część jest wspanialsza od dwóch następnych. Tą część oceniam na 9/10.

kinoman_4

ja właśnie oglądnąłem I część i jestem zachwycony, już dawno nie widziałem tak dobrego kina, ja również odczekałem z oglądaniem dopóki nie dostałem wszystkich części, tak że kolejne dwie już czekają na płytkach, jak narazie to zdecydowanie polecam wszystkim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones