PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869106}
5,4 6 251
ocen
5,4 10 1 6251
5,0 21
ocen krytyków
Infinite Storm
powrót do forum filmu Infinite Storm

Ze strony Wp pl , z 28.03.22 r.: "W miniony piątek do amerykańskich kin trafił najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej "Infinite Storm". Produkcja, której gwiazdą jest hollywoodzka aktorka Naomi Watts, zadebiutowała na bardzo wysokim, dziesiątym miejscu amerykańskiego box office'u. Podczas premierowego weekendu "Infinite Storm" był wyświetlany w Stanach w 1 528 kinach. Wpływy ze sprzedaży biletów sięgnęły 750 tys. dol. W okresie, w którym amerykańskie kina borykają się jeszcze z problemami związanymi z pandemią koronawirusa, wynik ten należy uznać za dobry. Ponadto, sam fakt, że film polskiego twórcy znalazł się w czołowej dziesiątce najpopularniejszych tytułów jest wydarzeniem godnym odnotowania".

Wydmin

1 mln przychodu przy budżecie jak sądzę między 10-15 mln - będzie niestety klapa i koniec kariery Szumowskiej na rynku filmów komercyjnych.....

ocenił(a) film na 7
Amfios

Nie wiem skąd Ty ten budżet 10-15 mln wytrzasnąłes. Naomi to nie Jolie żeby brać 10-20 ?mln za film

maciekb80

Właściwie to z ciekawości sprawdziłem i budżet to 20 331 812 PLN, a przychód to około 7 mln pln. Czy to dużo czy mało to się nie znam, ale takie są fakty.

ocenił(a) film na 7
Amfios

Budżet filmu to ponad 3 mln, odsyłam do wywiadu. A film cały czas leci w kinach wiec dalej zarabia. https://youtu.be/G89XbZ5PMnY

Wydmin

Jest słabym wynikiem bo spodziewali się z pierwszego weekendu 1-2 mln. Już piszą o klapie finansowej.

ocenił(a) film na 7
kamad005

Mnie finalnie i tak będzie interesowało to czy jest dobry. A filmów które okazali się klapą, z nazwiskami, gdzie za kamerą stali wielcy reżyserzy nie brakuje

maciekb80

Ale jest Szumowska za kamerą, także nie ma szans na dobry film.

ocenił(a) film na 7
Alex303

Nie znasz sie, inaczej nie miała by tyle nagród i nie zasiadała jako jurorka festieali, obok Meryl Streep

maciekb80

Nie no pewnie, bo dzisiaj nagrody i prestiżowe stołki faktycznie są rozdawane za walory artystyczne produkcji i fachowość ich twórców. Szczególnie na Oskarach.

ocenił(a) film na 7
villemo75

Oscary w to nie mieszam, tam rządzi czysta komercja i reklama produktu szczególnie jeśli jest chodzi o żydach, gejach, czarnych, a najlepiej o czarnym żydzie który jest gejem

maciekb80

Oscary to najbardziej jaskrawy przykład targowiska próżności w odmętach politycznej poprawności ale nie jedyna niestety.

kamad005

Na obecną chwilę jest już 7 milionów.

Wydmin

Kolejny gniot pani szumowskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones