PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790560}
6,1 1 493
oceny
6,1 10 1 1493
Infinity Chamber
powrót do forum filmu Infinity Chamber

Myślałem tylko, że w zakończeniu okaże się, że to on a nie ojciec jest ciągle podłączony do aparatury podtrzymującej życie i że właśnie być może mózgi takich ludzi generują takie wspomnienia i czują się jak w więzieniu i to nam twórcy chcieli przekazać, no ale kończy się inaczej.

mondeo117

Miałem takie samo odczucie. Takie zakończenie byłoby ciekawsze.

ocenił(a) film na 7
mondeo117

Też miałem dokładnie to samo! Nagłe "olśnienie", a chwilę później zdziwienie... Potem jednak pomyślałem, że może autorzy filmu świadomie zestawili ze sobą jedno i drugie i przeprowadzili tzw. paralelę pomiędzy futurystycznym więzieniem zarządzanym przez sztuczną inteligencję i uwięzieniem we własnym ciele przy udziale systemu sztucznego podtrzymywania życia.

ocenił(a) film na 5
mondeo117

To raczej dość oczywiste, a przy tym podane widzowi na tacy: aparatura podtrzymywania życia, która utrzymuje cię w więzieniu ciała za wszelką cenę i nie pozwala umrzeć, a tobie zostają tylko wspomnienia. W zasadzie nic odkrywczego, ale może dla niektórych to "mocny przekaz dający do myślenia" i niemal arcydzieło :))

ocenił(a) film na 9
filmfilm

Dokładnie. Ale jak ktoś patrzy na ten film "z wierzchu" to go może nie zrozumieć. Im bliżej końca tym częściej padało czym jest Howard z naciskiem na "OPŻ" i też spodziewałem się zakończenia tego, że jest podłączony do rurek.

mondeo117

Moze być kufra zaznaczył "uwaga spoiler" bucu!

neolith

Jestem przeciwny wyzwiskom, ale tacy goście naprawdę potrafią wkurzyć.

goodbarbarian

a bo sie zdenerwowałem, sorrki. co nie zmienia faktu.

ocenił(a) film na 8
neolith

No dokładnie. Kawał urwisa i hultaja z autora postu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones