PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99445}

Iniemamocni

The Incredibles
7,0 145 197
ocen
7,0 10 1 145197
7,2 31
ocen krytyków
Iniemamocni
powrót do forum filmu Iniemamocni

Głupia bajeczka dla dzieci kto takie wogule nakręca ;)

gosia345

Bo może ona była tworzona dla dzieci, a one niestety widocznie nie mają tak wyszukanego gustu i wygórowanych oczekiwań!!

linka656

a ile ty masz lat człowieku, jakie ty filmy oglądasz

gosia345

Lat mam 21 i wyobraź sobie, że młodsze rodzeństwo posiadam które ogląda bajki. Wiesz co to bajka "człowieku" ?? To coś co zostało stworzone z myślą głównie o dzieciach i nakręcają ją właśnie po to, żeby dzieci do lat 12 mogły je oglądać a twoja konstruktywna krytyka jest powalająca na klana nawet nie uzasadniasz swojej wypowiedzi, a jeśli Yamakasi 2 to szczyt twojego gustu to gratuluje!!

ocenił(a) film na 10
linka656

Bajka jest śietna - wiek nie ma znaczenia !! :-)

maly_kornel

mały kornel ile masz lat ???? jakie lubisz filmy??

linka656

masz racje "człowieku"obie części Yamakasi są fajne ale "Fast & Furious"wszystkie trzy części, "TORQUE","Bikerboyz","Piątek", a nawet "barbershop" są lepsze od iniemamocnych

gosia345

Fajnie dzieciak napierdzielał po wodzie.

dengr

no to jedyna fajna scena "w tym czymś" :P

ocenił(a) film na 8
gosia345

A wiesz, że większość z tych dzieci zna lepiej od Ciebie ortografię?

"wogule" - aż dwa błędy, braVo!

opoz

No coś ty. Tak błysnołeś że dostaje zaćmy na oczach

ocenił(a) film na 8
gosia345

Można dostać zaćmy, można dostać zeza, można dostać tusz pod choinkę, można też po prostu dostać. A na oczy ma się szkła kontaktowe a nie zaćmę - wkręciłaś mnie? :(

opoz

w co cie wkręciłam ? bo niewiem na prawde

ocenił(a) film na 8
gosia345

bajka ż III, CMs. ~jce; lm D. ~jek
1. <<opowiadanie o treści fantastycznej, zmyślonej lub osnutej na
podaniach, legendach; baśń>>
Ciekawa bajka.
Bajki z tysiąca i jednej nocy.
Bajka o śpiącej królewnie, o kopciuszku, o smoku.
Opowiadać dzieciom bajki.
Krajobraz jak w bajce, jak z bajki.
2. <<wiadomość, relacja, opowiadanie zmyślone, nieprawdziwe, nie
mające sensu; brednia, bzdura, kłamstwo, plotka>>
Wierutne bajki.
Opowiadać o kimś bajki.
Nie wierz tym bajkom.
3. lit. <<utwór przeważnie wierszowany, niewielkich rozmiarów, o
charakterze satyryczno-dydaktycznym, często alegoryczna przypowieść z
życia zwierząt>>
Bajki Ezopa.
Bajka polityczna.
Bajka zwierzęca.


pojęcie bajki było w podstawówce. to, co wy nazywacie bajką, to w rzeczywistości FILM ANIMOWANY. jestem młodsza, a wiem...

gosia345

Pisze się "błysnąłeś". Ty dziewcze raczej tutaj nie błyszczysz.

ocenił(a) film na 9
gosia345

W jednym masz rację ... to jest bajka dla dzieci, ajeżeli ty nie uważasz sie za dziecko to się nie wypowiadaj ... Nie podoba Ci się ??? To nie. Ale to najwyraźniej nie jest bajka dla Ciebie .... Powtarzam: BAJKA przede wszystkim DLA DZIECI !!!

ocenił(a) film na 9
gosia345

W jednym masz rację ... to jest bajka dla dzieci, ajeżeli ty nie uważasz sie za dziecko to się nie wypowiadaj ... Nie podoba Ci się ??? To nie. Ale to najwyraźniej nie jest bajka dla Ciebie .... Powtarzam: BAJKA przede wszystkim DLA DZIECI !!!

olaaa_kg

profesorka5 niepowtarzaj sie masz rozdwojenie jażni czy co ?

ocenił(a) film na 9
gosia345

Nie ... Nie mam rozdwojenia jaźni ... Mam młodszą siostrę ... :P

olaaa_kg

to twój problem heheheheheheheehehehehehehheeh

ocenił(a) film na 10
gosia345

Nie wiem gdzie uczono ortografii założycielkę tego tematu, ale ja na 100% swoich dzieci - jeśli będę je miała - do tej szkoły nie poślę.
Nawiązując do filmu - świetny. Jedna z lepszych bajek jakie kiedykolwiek oglądałam. POLECAM!!
p.s. Gosi radzę cofnąć się do I klasy podstawówki, no może do II.

ocenił(a) film na 10
gosia345

Ciekawe, bo na Onecie była niezła afera (i dyskusja), że nie dla dzieci, a na pewno nie dla małych.

ocenił(a) film na 10
gosia345

Trzeba mieć klapki na oczach i brak pojęcia o życiu jeśli uważa się "Iniemamocnych" za film wyłącznie dla dzieci. To świetne kino i jak obejrzałem to już widziałem tego Oscara; "Shrek 2" chociaż dobry to leży przy tym filmie.

użytkownik usunięty
gosia345

No nie wiem, z której strony była głupia... Doskonale zrealizowana, fajna fabuła (trochę z fantastyczną czwórką mi się kojarzyło). Jedna z najlepszych animacji, jakie widziałem!! Polecam wszystkim

ocenił(a) film na 8

Oscar jak najbardziej się należy. Naprawde genialna bajka i właśnie niekoniecznie dla dzieci.

ocenił(a) film na 8
thomas_4

Gosia robi po prostu widowisko, i tyle. Ważna się czuje. Co ją interesuje, co kto lubi, a co nie? Bo najlepiej by było, gdyby wszyscy wzdychali nad tym, co my lubimy oglądać.

Obrzydliwe ograniczenie.

"Iniemamocni" to kino familijne dla całej rodziny. Osobiście lubię pooglądać coś na poważnie, anime dla nastolatków czy coś w ten deseń, kryminały... Ale wcale a wcale nie stronię od np. filmów Disneya czy Pixara.

Gosiu, gdybyć chociaż argumenty podała... Sensowne najlepiej... Bo bez argumentów nie ma dyskusji, tylko zwykła przekomarzanka. Najlepiej z obrażaniem innych użytkowników.

Pozdrowienia i niech kisiel agrestowy będzie z Wami ^^

P.S. Fani kina z całego świata ŁĄCZCIE SIĘ!!! ^_-

ocenił(a) film na 10
Kazik_chan

zgadzam sie z przed mówcą:) najlepiej kogoś obrazić i nie powiedzieć za co..osobiście uważam, że film jest naprawdę dobry! Jak ktoś nie chce to niech nie ogląda, ale sam nie wie ile traci:P

nigred

Solidne kino familijne - i mam przez to na myśli, że nie jest to kreskówka dla dzieci jak to niektórzy starają się udowodnić. Jest tam mnóstwo smaczków dla każdego przedziału wiekowego i nie jestem jedynym 'dorosłym', który był zachwycony. Tylko jeden szczegół: spolszczenie jest karygodne. Odebrano dialogom wszelkie smaczki jakie ukryte były w co drugim niemal zdaniu. Prawie każda linijka tekstu jest bezzasadnie przeinaczona i psuje efekt.
Podsumowując: wersja polska jest faktycznie dla dzieci, wersja oryginalna jest dla każdego.

maxim_5

No i jeszcze jeden piko szczególik: do cieszenia się z oglądania całkiem wyimaginowanych i fantastycznych obrazów też trzeba dorosnąć. Typową cechą dzieci i młodzieży jest wywyższanie się "ponad to". Dorosły człowiek nie musi niczego nikomu udowadniać.
End.

maxim_5

Gosia naucz się pisać. Nie mówi się "nakręca" tylko "kręci". Jak ludzie mają cię poważnie traktować skoro robisz błędy jak 5 latek?

ocenił(a) film na 8
gosia345

A więc nudny, niestraszny i niewiarygodny hostel jest lepszym "dziełem", tak? A może Taxi 4, które powstało tylko po to by wypromować nowego peugota (to jest fakt, z resztą posłuchajcie sobie beszczelnej reklamy zawartej w tym filmie).

użytkownik usunięty
miryjur

Toż to jakaś totalna prowokacja jest. Dziecko ma z 11lat i się dowartościowuje pisząc takie głupoty i wychodząc z założenia, że jeśli bajka to dla dzieci i jak to napisze to się stanie starsza i mądrzejsza :P

Takie moje skromne zdanie...

gosia345

Zgodzę sie z negatywną opinią o tej bajce choć inaczej bym to ujęła niż autor... Mi nie podoba się ona ze wzgledu na pseudo-nowoczesny sposob w jaki jest zrobiona (nie mowie tylko o grafice calkowicie komputerowej ale o mentalnosci, tekstach itp chcociaz i tak widzialam glupsze).

Osobiscie tesknie za bajkami takimi ak 101 dalmatynczykow, piekna i bestia, kopciuszek, oraz wszystkimi innymi disneyowskimi klasykami. Wszystko tam bylo recznie tworzone przez rysownika. Te bajki byly poprostu urocze, piekne na swoj sposob. Mialy poza tym przeslanie, przekazywaly poszanowanie dla wartosci i tradycji. Byly klimatyczne... Dla mnie takie bajki jak ta sa w porownaniu do tamtych mierne. Nie mowie tutaj ze technika nie idzie naprzod i trzeba sie upierac przy starych metodach albo zeby dzieci ciegle katowac bajkami ktore dobrze znaja. Jednak nie podoba mi sie kierunek w ktorym to teraz zmierza. Takie bajki jak ta i inne w jej stylu sa dla mnie bardzo slabe pod wieloma wzgledami. Poprostu nie umywaja sie.

ocenił(a) film na 10
187

Wogóle nie umiecie się bawic na dobrym filmie.Tyle.

gosia345

Kiepsko wam idzie pogawętka. Wpiszcie film "Wakacje Jasia Fasoli" i zobaczcie sobie temat, który ma aż 171 (!!!) odpowiedzi. Tamci to mają zdrowie, żeby tyle nawijać. I też zaczęło się od krytyki filmu...

gosia345

Może i dla dzieci... fabula naiwna i przewidywalna,ale do swietnie oddanego, przedwojennego(Ameryka)w animacji klimatu nie mozna sie przyczepic ( design samochodow, budynków itp.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones