PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99445}

Iniemamocni

The Incredibles
7,0 145 197
ocen
7,0 10 1 145197
7,2 31
ocen krytyków
Iniemamocni
powrót do forum filmu Iniemamocni

Ostatnie dzieło Disney i Pixar jest niestety najmniej śmieszne, najgorzej wykonane jak na możliwość dzisiejszych czasów i poprostu nudne.
Film ma kilka momentów, w których adresat napewno nie jest dzieckem, ale dorośli nie znajdą w nim nic ciekawego. Gagów jest tu bardzo mało, obraz ogólnie jest nudny. Jedyną mocną stroną jest muzyka, która nadaje animacji klimat filmu sensacyjnego. Reżyser zrobił mieszanke kilku gatunków filmowych i wszystkie są słabe, akcja, której jest dużo, według mnie za dużo, element obyczjowy, który miał być chyba dramatem rodziny, a przypomina farsę.
Te dwa studia wyprodukowały wcześniej lepsze produkcje, chodzby "Gdzie jest Nemo", więdz jesli masz sie wybradz do kina to lepiej pozycz sobie w wypozyczalni wczesniejsze dzieła.

crash8462

Zgadzam się z Tobą... mało śmiesznych tekstów...tylko cągle akcja jakbym oglądał supermana

użytkownik usunięty
Yesh

Co wyscie sie tak ludziki uparli, ze animacja to ma byc zaraz durnowata komedyjka ? he ? Shrek Wam do glowy uderzyl ??? TO JEST FILM AKCJI w pastiszowy sposub opowiadajacy perypetie superbohaterow - cale szczescie ze malo w nim gagow i pieprznych, niewybrednych zartow...

ocenił(a) film na 10
crash8462

Ludzie!!! Czy wy tylko "Shreka" i "Epokę lodowcową" oglądaliście? Dlaczego uważacie, że film animowany MUSI byś śmieszny, MUSI być komedią? To jest film przygodowy, nie komedia. I tyle.

Zaś co do jakości wykonania to chyba się mylisz, skoro film dostał Oskara za montaż efektów dźwiękowych...

Sqrchybyk

A nie zauważyłeś zarzutu, że ten film jest n u d n y ? Czy to musi być zarzut tylko wobec komedii? Albo że reżyser wymieszał k i l k a gatunków i w s z y s t k i e są słabe?

ocenił(a) film na 10
Gladka

Zauważyłem, ale co do tego nie mam argumentów poza tym, że mnie nie nudził.

użytkownik usunięty
crash8462

poprostu nudne. zgadzam się z tym najserdeczniej nielubie takich filmów , jakaś rodzinka ktora cały czas jest w tarapatach NIE!!!

ocenił(a) film na 10
crash8462

Nudne?? TO???? Przecież iniemamocni dostali oscara za najlepszy film animowany!!!!!!!!! Shrek sie wam odbija na mózg????!!!!!!!!!!!!:/:/:| Czy wszystkie filmy animowane muszą być komediami??? wcale nie!!!:):):) w Nemo nie było ani odrobiny humoru, a tutaj sie przynajmnije można posmiać!!!!!!o kurde..........:/:/

www_2

E... Mógłbyś wyrazić się jaśniej, o co ci chodzi? Najpierw piszesz broniąc Iniemamocnych, że nie wszystkie filmy animowane muszą być komediami, a potem, że w przeciwieństwie do Gdzie jest Nemo można się pośmiać... Możesz sformułować swoją opinię trochę przejrzyściej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones