PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99445}

Iniemamocni

The Incredibles
7,0 145 236
ocen
7,0 10 1 145236
7,2 31
ocen krytyków
Iniemamocni
powrót do forum filmu Iniemamocni
ocenił(a) film na 8
obywatel_M

Bardzo fajny film Pixara i odpowiedni dla dzieci. Przestań dramatyzować obywatelu M.

ocenił(a) film na 8
doliwaq

zgadzam się z przedmówcą, niewidzę tam nic złego aby dzieci tego nie mogły oglądać, to jest na pewno lepsze niż durnowate przygody jakiejś żółtej gąbki bez mózgu

ayoyoy

Dokładnie, zgadzam się i nie rozumiem czemu wszyscy tak się rzucają na ten film (w sensie nagatywnych komentarzy) chyba dlatego, że jest to bajka, która wreszcie pokazuje realia życia i jednocześnie całą tę surowośc łagodzi przez superbohaterów i zabawne sytuacje, dzięki czemu jest to dobra kino dla całej rodziny :) aha i o jakiej żółtej gąbce mówiłeś/aś?

użytkownik usunięty
ayoyoy

Spongebob(czyli ta żółta gąbka bez mózgu) jest 100 razy lepszy od Iniemamocnych i bardziej bym to polecał dzieciom. Tam nie ma przynajmniej przemocy.

ocenił(a) film na 8

cóż, za brzdąca podpatrzałem kiedyś 1 i tylko 1 odcinek niemieckiego Spongeboba. Wyszedłem z pokoju jak ślimakowi sflaczały oczy.

obywatel_M

Ben 10, Krowa i Kurczak lub ta bajka o chrząkających różowych świniach. To są odpowiednie bajki lub te dzisiejsze dobranocki z kartonowymi kukiełkami - zero przemocy, zero agresji i zero jakiegokolwiek sensu

ocenił(a) film na 10
obywatel_M

nie zgadzam się.!
Super film! 10/10. :)

obywatel_M

Totalne bzdury.. bardzo przyjemny film i spokojnie można go polecić dzieciakom .!!

użytkownik usunięty
Skiiper

Jeżeli o mnie chodzi to jest to ABSOLUTNY MAJSTERSZTYK i NAJLEPSZY FILM ANIMOWANY jaki widziałem. Zresztą to nie tylko moja opinia - obraz powala na kolana dosłownie wszystkim: scenariusz, postacie, animacja, audio no i polski dubbing of korz. Uwielbiam ten film i co jakiś czas odświeżam sobie znajomość z nim. Fakt - dla maluchów (np. 2latków) może się nie nadawać, ale puszczany jest jako film dla dzieci od 7 roku życia i wydaje mi się, że to, co takie dzieci mogą zobaczyć chociażby we wiadomościach w tv przeraża o wiele bardziej niż ta animacja:P

ocenił(a) film na 5

Oglądałem większość produkcji Pixara, Disneya itd. i według mnie ta miała najsłabszy scenariusz, animację, a i walka dobra ze złem była zbyt traumatyczna nawet jak dla mnie.

użytkownik usunięty
obywatel_M

No cóż - co kto lubi.

Dla mnie ten film to taka bondowska opowieść dla dzieci. I nie tylko, skoro taki leciwy qń jak ja potrafi się jeszcze jarać takimi rzeczami;)

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

Bardzo fajny film. Powiem tak. Film nie tylko dla dzieci, ale też dla starszych. Świetne dialogi. Po prostu dzieci i dorośli bawią się w innych momentach. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Rahabiel

Mnie ten film nie bawił, co mnie zastanawia, a na przykład Odlot, Mary and Max, Gnijąca Panna Młoda, Potwory i Spółka, Shrek itd mam w ulubionych filmach.

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

A mnie nie bawił np: Odlot.

ocenił(a) film na 9
obywatel_M

Nie powiedziałbym że Odlot, jest komedią, owszem może zawiera elementy komediowe ale generalnie po obejrzeniu go miałem wrażenie że film był po prostu smutny, szczególnie historia p. Eriksena...

Rahabiel

Idealnie to sformuowałeś Rahabiel, bajka dobra i dla tych i dla tych, dzieci wielu momentów nie rozumieją (wiem to patrząc na siebie samą, dawniej scena nie majaca wartości, po kilku latach okazała się ważna i wiele mówiąca) no i wreszcie zakończenie po którym dalej coś się dzieje:)

użytkownik usunięty
obywatel_M

A ja się z tobą zgadzam. Iniemamocni i Merida Waleczna to dwa najgorsze filmy z tej wytwórni.

użytkownik usunięty
obywatel_M

No dobra z Meridą przesadziłem. Aż taka zła jednak nie jest.

użytkownik usunięty
obywatel_M

A tak naprawdę to cofam to co przed chwilą napisałem.

ocenił(a) film na 10

najlepszy film Pixara zdecydowanie polecam dla dzieci

użytkownik usunięty
obywatel_M

Polecam dla wszystkich, nie-polecanie tej bajki dla dzieci jest jak picie coli bez bąbelków!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones