PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99445}

Iniemamocni

The Incredibles
7,0 145 197
ocen
7,0 10 1 145197
7,2 31
ocen krytyków
Iniemamocni
powrót do forum filmu Iniemamocni

Przeciwnik w 2!

ocenił(a) film na 8

Jak myślicie? Może ten człowiek-kret, który pojawił się pod koniec filmu? A może powróci Syndrome?

ocenił(a) film na 10
Anubius

Przecież Syndrom zginął

ocenił(a) film na 7
Anubius

Człowiek-szpadel, a nie kret.

ocenił(a) film na 10
Anubius

Zastanawia mnie, czy to będzie prequel, czy sequel. Bo ostatnio powstał prequel Potwory i Spółka (także Pixara), i w sumie rozważam ten wariant. Chociaż wolałabym żeby to była kontynuacja przygód rodziny Iniemamocnych z jakimś nowym superzłoczyńcą :)

natka17_1998

Ja coś takiego bardzo chętnie bym obejrzał. Zwłaszcza, że Iniemamocni to jeden z filmów mojego dzieciństwa :) ale póki co nigdzie nie ma zaznaczone na filmwebie, że w ogóle jakaś kontynuacja ma powstać. Jest tylko ten jeden film i kilka gier z Iniemamocnych w bazie filmwebu.

ocenił(a) film na 10
Micman1995

W bazie Filmwebu są już Iniemamocni 2, tylko chyba trzeba szukać pod The Incredibles 2 :) Pixar też już potwierdził kontynuację, wyjdzie w 2019 r.

natka17_1998

To bardzo się cieszę! :)

ocenił(a) film na 10
Micman1995

Trochę czekania, bo dopiero za 3/4 lata, ale mam nadzieję że warto ;)

natka17_1998

A w międzyczasie dla umilenia pojawią się na pewno kolejne produkcje typu Pixar, DreamWorks, Disney :) nie wiem, czy słyszałaś o grach z serii Ratchet&Clank (o takim tygryso-trollu, który podróżuje z małym robocikiem na plecach) - spędziłem przy tym sporą część dzieciństwa i mam dobre wspomnienia. I niedawno dowiedziałem się, że w 2016 roku wyjdzie z tego film :)

A poza tym zawsze można wrócić do tych filmów, których się dawno nie oglądało np u mnie to będą chyba wszystkie bajki z dzieciństwa typu Król Lew, Tarzan, Dawno temu w trawie czy Iniemamocni ;) tak w ogóle to Twój masz w awatarze tego typka z Kim Kolwiek, no nie? :p

natka17_1998

Kurczę pamiętam, że kiedy w 2008 roku miałem 13 lat i poszedłem do gimnazjum, to było uczucie takiej "epickości", bo jeszcze te roczniki '96, '97, '98 były w podstawówce :D a czas tak szybko mija, że teraz już nie jestem w gimnazjum, a na II roku studiów :D i spojrzałem na Twój nick, to "1998" skojarzyło mi się ze szkołą podstawową. Przepraszam Cię, po prostu stare przyzwyczajenia ;)

ocenił(a) film na 10
Micman1995

Nie kojarzę tej gry, ale ja w ogóle mało grałam za dzieciaka. Ale być może obejrzę ten film który ma wyjść ^^
Pewnie, ja bardzo często powracam do tych klasyków. Król Lew to mój ulubiony film, zaraz za nim Iniemamocni ;)
Uwielbiałam Kim Kolwiek, a że ostatnio wróciła na Disney Channel (swoją drogą to chyba jedyny serial któremu aktualnie można tam poświęcić uwagę) i na nowo stałam się fanką. Zwłaszcza Drakkena (z awatara) i Strzygi ;D

Spoko, ja i tak cieszę się że urodziłam się w latach 90-tych, bo miałam super dzieciństwo z super kreskówkami. Generalnie dużo rysuję i inspiruję się starymi produkcjami, poczynając od hitów takich jak Zwariowane Melodie, filmy z Myszką Mickey itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones