PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99445}

Iniemamocni

The Incredibles
7,0 145 236
ocen
7,0 10 1 145236
7,2 31
ocen krytyków
Iniemamocni
powrót do forum filmu Iniemamocni

Sequel

ocenił(a) film na 9

Dlaczego nie powstała druga część? Jeden z lepszych filmów pixara i aż prosi się o sequel, a
nawet dwa. Jak byłam mała byłam zakochana w tym filmie. Obejrzałam go ostatnio i nadal
uważam, że jest świetny, tylko jako dziecko nie dostrzegałam takiej ilości przemocy, jaką
widziałam teraz.
Ale chodzi o to, że prawie każdy film (nawet bajka) o superbohaterach zasługuje na więcej niż
jedną część.
Co myślicie?

ocenił(a) film na 10
AnOl

Ją myślę że to może dobrze że nie ma drugiej części bo mogło im to nie wyjść i zepsuliby tak wspaniałą produkcję.To tylko moje zdanie : )

ocenił(a) film na 9
natka17_1998

No moze, ale to jednak bajka, nie film. Toy story, auta. To im wyszlo. Fajnie boloby zobaczyc druga czesc.

ocenił(a) film na 8
AnOl

a większość filmów to też bajka, tylko zagrana przez żywych aktorów, a nie rysowana/animowa

ocenił(a) film na 9
OmniModo

Tak, ale wlasciwie chodzilo mi o to, ze w filmach czesto jest tak, ze wyzabijaja bohaterow, powprowadzaja jakies udziwnienia, bajery i kilka beznadziejnych pomyslow, bo inne im nie przyszly do glowy, obsadza kilku slabych aktorow i film od razu traci, a sequele bajek na ogol sie udaja. Tak mysle.

ocenił(a) film na 10
AnOl

Zgadzam się powinna być 2 część.! :)

ocenił(a) film na 10
pitreekk

Ja kocham Iniemamocnych, ale po prostu boję się że sequel może źle wyjść. Chociaż ostatnio sobie tak myślałam, że Brad Bird to nie taki reżyser który robi film i od razu zapowiada 2 część, która może być kiczowata i bez fabuły. Wiem że nad Iniemamocnymi 2 się zastanawiał długo, więc być może to dokładnie dopracowuje tak aby powstał ciekawy i fajny film : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones