PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216910}
6,2 11 230
ocen
6,2 10 1 11230
6,0 20
ocen krytyków
Inland Empire
powrót do forum filmu Inland Empire

Dobry

ocenił(a) film na 9

ja sie wkręciłem w ten film, wciągnęła mnie i historia i gra aktorów i sam sposób zrobienia filmu. Wątki polskie napewno przyciągną dużo osób do kina i warto bo jest na prawdę dobry. Ja mam pewien niedosyt bo choć ten film jest długi to obejrze go pewnie jeszcze kilka razy jak inne lynchyzmy.

Czest

mnie ciekawi to, czy prawdziwa jest plotka jakoby film krecili bez scenariusza lub na podstawie luznych sugestii??takie produkcje sa zazwyczaj dosyc trudne w odbiorze, ale bardziej interesujace w swej przenikliwosci i spontanicznosci niz "dobrze ulozone" produkcje.

slimoza2

Ja myślę, że to raczej taki chwyt marketingowy, co by było jeszcze bardziej tajemniczo. Czytałam w jakimś w wywiadzie że cała fabuła jest misternie zaplanowana i wszystko ma swój sens. Ciekawi mnie tylko dlaczego w takiej tajemnicy utrzymywana jest data polskiej premiery?

Czest

clue sprawy, a raczej filmu wydaje sie byc tutaj gra aktorska, nie tylko dzieki dern, ktora prywatnie ubostwiam, ale przede wszystkim dzieki polskim aktorom, ktorzy maja sie tam pojawic...ciesze sie, ze taka szanse otrzymali majchrzak, niemczyk czy gruszka, ale szczerze nie rozumiem, co tam robi pann rosati...

Czest

sadze, ze ten film jest tak zrobiony, ze musi wciagnac, pod warunkiem ze faktycznie chce sie go wnikliwie ogladac...atutem bedize na pewno wielowatkowosc i mozliwos roznorakich interpretacji, nie moge sie doczekac az zobacze aktorow w bliskim spojrzeniu "cyfrowki":)mam nadzieje ze da to ciekawy efekt:)

estranea

Dla mnie najciekawszy jest scenariusz, sam film w filmie, lepiej Lynch tego nie mógł wymyślić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones