PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216910}
6,2 11 234
oceny
6,2 10 1 11234
6,0 20
ocen krytyków
Inland Empire
powrót do forum filmu Inland Empire

Ludzie.. Filmy Lyncha można porównywać jedynie z innymi filmami Lyncha... One nie są po to, by je rozumieć, czy też dopatrywać się w nich głębszego sensu...
ech, co ja sie produkuję...
Kto zna stworzone przez Witkacego pojęcie "czystej formy", ten wie.
Pozdro dla wszystkich lynchomaniaków.

ocenił(a) film na 3
Mallory_Knox

No pewnie. Wszystkim się można zachwycać, tylko po co udawać, że to jakaś wielka i wzniosłą sztuka. Oglądałem lepsze filmy z Segalem

Vitek

dupe ogladales a nie lepsze filmy z seagalem. Jeden slucha roka, drugi technom, trzeci bluessa. teraz wez sobie dziedzine ktora lubisz i uszereguj w niej filmy. W tym co kreci lynch( mowie o ostanich produkacjach) nikt mu nie dorowna. Bylo "memento", "tozsamosc". To tez pokrecone filmy. Ale brakuje im tzw. mood. Mozna pogmatwanca nakrecic, ale nasyc go emocjami w taki sposob jak to robi Lynch. W wyminionych w poprzednim zdaniu filmach tego nie doswiadczylem. Zreszta niech kazdy oglada co lubi i tyle.

ocenił(a) film na 10
ostracize

No właśnie. Takie "Memento", czy "Tożsamość" próbują przekraczać granice kina, ale w gruncie rzeczy można je wpisać w schemat. Lynch od lat te granice ma głęboko w dupie - robi filmy przesiąknięte gęstym, jedynym w swoim rodzaju klimatem i nie obchodzi go, czy mu box office podskoczy. Ważne, że część widzów (do której mam szczęście należeć) usiądzie w fotelu i przeżyje kinową jazdę na krawędzi.

ocenił(a) film na 6
Panoptikon

Panie Optikonie mądrze prawisz;D ja co prawda za IE dopiero się zabieram, ale już czuję, że będzie jazda po bandzie;]

pzdr.serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones