PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216910}
6,2 11 230
ocen
6,2 10 1 11230
6,0 20
ocen krytyków
Inland Empire
powrót do forum filmu Inland Empire

Wczoraj <tzn. podczas CAMERIMAGE 2006 dn.24.11. a.d. 2006 > obejrzałem 'Inland Empire'. Jestem tym filmem odrobinę rozczarowany... Od strony plastycznej nie zachwycił mnie, a i treść nie skłoniła mnie do refleksji. Do tego był zbyt długi jak na zawartość<dobitnie wyraziła to widowania westchnieniem ulgi, gdy WRESZCIE pojawiła się lista płac>.
Mimo to oceniam film w filmwebowej skali na 8/10.Kino Lyncha to postmodernizm wysokich lotów, choć nadal postmodernizm...]:->
Teraz moje "faworytki", czyli najciekawsze sceny<komediowe> tego filmu:
1-Dziewczyny tańczące przy "Locomotion"
2-Marek Żydowicz & Camerimage gang jako "artyści znad Bałtyku"
3-Napis ŁKS na budynku <w bramie> w scenie końcowej <czarny humor>
Piszcie jakie elementy tego filmu was rozbawiły.

von_Ulv_3

ja jeszcze filmu nie widzialam, nasuwa mi sie jednak jedna watpliwosc...lynch nie robi filmow dla 8latkow, wiec pisanie ze trwal az trzy godziny troche mnie bawi;)bywaly juz dluzsze filmy, i to nie jeden, a znajac poprzednie produkcje lyncha jestem pewna ze warto by bylo posiedziec nawet i cztery godziny:)

ocenił(a) film na 8
von_Ulv_3

Cóż... czas tego filmu jest nieadekwatny do zawartość. Zwyczajnie film staje się po pewnym czasie nużący.

ocenił(a) film na 8
von_Ulv_3

Dla czepliwych -podkreślam: nieadekwatny do zawartości, a nie treści... Nie będę wyjaśniał znaczenia tych terminów, bo wydają się oczywiste istąd moje celowe posłużenie się tylko jednym z nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones