PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216910}
6,2 11 231
ocen
6,2 10 1 11231
6,0 20
ocen krytyków
Inland Empire
powrót do forum filmu Inland Empire

Polska premiera!

ocenił(a) film na 10

Co z polską premierą tego filmu? imdb.com pokazuje daty premier w USA, Szwecji, Czechach, nawet w Japonii, a polskiej w ogóle nie ma! Czyżby dystrybutorzy nie mieli zamiaru wprowadzać tego filmu na ekrany?! Jeżeli tak, to to wielka tragedia dla Polski!

AleX_Under

Przecież to aż wydaje się niemożliwe, żeby najnowszy długometrażowy flm takiego kultowego reżysera, jakim jest Lynch, był niepuszczany w polskich kinach. Jeśli niestety (odpukać) fakt ten okaże się prawdą, to dla mnie będzie to największa porażka tego roku!! Po prostu nie mogę się już doczekać, kiedy obejrzę to dzieło w kinie!!

ocenił(a) film na 10
Pankers

Tym dziwniejsze, że wszak IE to po części polski film...

AleX_Under

Zdjęcia do filmu były kręcone m. in. w Łodzi. Dlatego też organizatorom tegorocznego Camerimage marzy się, aby polska premiera odbyła się na tegorocznym festiwalu (czyli w listopadzie). Pożyjemy, zobaczymy...

The_Architect

W najnowżym Teletygodniu przeczytałem że film trafi do polskich kin na początku roku 2007 :)

Sidewinder

IE jest przecież filmem bardzo związanym z Camerimage. Byłoby co najmniej dziwne, gdyby premiera odbyła się poza festiwalem...

skaz88

David Lynch jest chonorowym gościem Camerimage ...to nie mozliwe aby film nie był na ekranach polskich kin, w dodatku niektóre sceny były kręcone w hollyłodzi... no chyba że bedą o tym decydować ludzie pokroju "operacji koza"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones