PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216910}
6,2 11 231
ocen
6,2 10 1 11231
6,0 20
ocen krytyków
Inland Empire
powrót do forum filmu Inland Empire

Straszne.

ocenił(a) film na 6

Kurcze - nie umiem go ocenić... Na opakowaniach wydawca powinien zamieszczać dużą informacje "Uwaga! Minister ostrzega: Film jest pieruńsko trudny w odbiorze. Oglądanie go wiąże się z przeciążeniem koncentracji co może skutkować efektem-zombie a w krytycznych przypadkach BlueScreenem świadomości. Zaleca się stosowanie substancji wspomagających. (marihuana, alkohol etc...) Miłego seansu... :)"
Nie czytałem na razie żadnych wyjaśnień czy recenzji filmu i muszę się przyznać że puki co niewiele z niego zrozumiałem. Może to naprawdę jedna z tych "form sztuki" których autor do odpowiedniego odbioru z góry zakłada zmianę stanu świadomości dzięki wspomagaczom. Wcale bym się po Lynchu nie zdziwił ;P

ocenił(a) film na 4
Bralu

Spokojnie. Wytrwałość + ciekawość i na pewno dostrzeżesz masę możliwych interpretacji. Ja tak się napaliłem, że w ciągu jednego dnia obejrzałem go 3 razy. Nie powiem, efekty były, a i za każdym razem bardziej mi się podobał (z początkowej oceny 6/10 podniosłem ostatecznie do 9/10)

ocenił(a) film na 7
addam23

a ja go oglądałam raz przez trzy dni:P wydaje mi się, ze go zrozumiałam, jest piekielnie trudny w odbiorze to prawda, ale jest tez słabszy od wczesniejszych filmów Lyncha. W każdym razie odczuwam przesyt a zarazem niedosyt. Brak w tym filmie złotego środka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones