PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216910}
6,2 11 231
ocen
6,2 10 1 11231
6,0 20
ocen krytyków
Inland Empire
powrót do forum filmu Inland Empire

- a co robi w tym filmie weroniczka rosati?
- smieszy mnie ze w spisie aktorow znalazla sie przed Majchrzakiem tak jakby byla najwarzniejsza polska aktorka w tym filmie dziwne ze na stronach zagranicznych nie jest wymieniana wogole...
- jak zwykle wychodzi tu polska zenada (śmiech)

tobiaszek1

no wlasnie to mnie rowniez zdziwilo, no ale ona jest teraz tak na fali, ze szkoda mowic...no bo co tam majchrzak, co tam niemczyk, niech sie schowaja irons i ormond - weroniczka nadchodzi!!swoja droga wierze w to, ze doborowa obsada + weronika jest gwarantem sukcesu filmu:))

tobiaszek1

mnie osobiscie weronia nie kojarzy sie jakos zle, nie widzialam jej w zadnym filmie - wierze ze tutaj pokaze na co ja stac...zreszta gdyby byla kiepska, to chyba raczej wspolpraca z lynchem bylaby niemozliwa:)

slimoza2

Nie ma sie co dziwić, wiekszość osób czerpie swoją wiedze czytając tabloidy. Widocznie David Lynch ich nie czytał i kierował się czymś innym ;)

tobiaszek1

Na FilmWebie nie ma opcji porządkowania obsady. Często główne role znajdują się na końcu, lub w środku listy. Kiedy obsada zostanie wreszcie uzupełniona o imiona postaci prawdopodobnie przy okazji wprowadzi się tu porządek.
[Z tego co słyszałem Polacy w tym filmie zagrali co najwyżej role drugoplanowe, w większości epizody.]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones