PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641829}

Inna seksmisja

Scarlet Road
6,2 91
ocen
6,2 10 1 91
Inna seksmisja
powrót do forum filmu Inna seksmisja

usługi seksualne dla niepełnosprawnych to niezły biznes którym zajęła się pewna australijska "sex workerka"...niezwykle ciekawy dokument...

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Potwierdzam. Pozatym cieszy mnie, że TVP puszcza takie mało znane dokumenty (Nawet na IMDb nie ma 5 głosów).

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Nawet ciekawy dokument.Szkoda mi tych niepełnosprawnych bo seks z prostytutką to jedyna przyjemność w ich życiu a w dodatku jeden z nich mówił,że nie widział jej już rok.Czy to oznacza,że korzysta z jej usług tylko raz w roku bo nie stać go,żeby skorzystać częściej?Szkoda,że ta dziewczyna nie powiedziała ile kasy bierze za jeden raz.
Ostatnio oglądałem dokument na National Geographic,tytuł był chyba:Tabu:prostytucja.Tam był kawałek o prostytucji w Holandii i okazuje się,że tam niepełnosprawni mogą iść raz na miesiąc do prostytutki na koszt państwa i tak powinno być wszędzie bo co ci ludzie mają na co dzień z życia ? Gówno ?

Znawca kina

Krzywdzące myślenie, którego nie doświadczyłem, bo miałem styczność z niepełnosprawnymi i nie należeli do bezsilnych i nie mających nic z życia. Stwierdziłem, że może ten krótki dokument pozwoli Ci na nich inaczej spojrzeć http://www.filmweb.pl/film/Kilka+opowie%C5%9Bci+o+cz%C5%82owieku-1983-122325
Jest na jutjubje.

użytkownik usunięty
StanislasP

A czy uważanie osób z niepełnosprawnością za roszczeniowych nie jest krzywdzące? Nie ma tolerancji dla nich, zdrowi ludzie pomagają im "na pokaz", a za plecami wyszydzają.Wiele razy byłam niestety świadkiem takich sytuacji. Przynajmniej tak jest na wschodzie Polski (Warszawa i okolice).Choć wiadomo,że Warszawa to miasto psychopatów bez empatii, to akurat nie podlega żadnej dyskusji:)

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

Ciekawe co na to kościół i najświętsza panienka zawsze dziewica.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones