PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660066}
8,1 5 157
ocen
8,1 10 1 5157
7,6 8
ocen krytyków
Inny świat
powrót do forum filmu Inny świat

Po obejrzeniu właśnie takiego niezwykłego dokumentu człowiek w pełni zdaje sobie sprawę, w o ile uboższym świecie żyje niż miało to miejsce jeszcze 50-100 lat temu. Cóż z tego, że mamy nowoczesne technologie, nauka zrobiła ogromny postęp, skoro tak ciężko spotkać wartościowych ludzi. Takich pełnych ciepła, dobroci mimo tak wielu trudnych doświadczeń. Takich jak Pani Danuta. Mam nieodparte wrażenie, że najcenniejsze wartości wymierają. Dlatego tak niesamowitym doświadczeniem jest posłuchanie takiej historii, jaka została przedstawiona w tymże filmie.

ocenił(a) film na 7
Re_Medium

Odechciałoby się pani żyć w czasach, których żyła pani Danuta. Proszę uwierzyć, że nawet doby by pani nie wytrzymała w warunkach lat 20,30 czy 40-stych. Jest pani tak rozpieszczona przez obecną rzeczywistość, że z pozycji ciepłego fotela po prostu pani plecie.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Drogi Panie,
Najpierw polecam nabycie umiejętności czytania ze zrozumieniem. Proszę uwierzyć, przydaje się nie tylko podczas prób prowadzenia internetowych prowokacji.
Nigdzie nie napisałam, iż chciałabym żyć w czasach, w których żyła bohaterka filmu. A jeżeli napisałam, bardzo proszę wskazać tenże fragment. Gdyby Pan się dokładnie zagłębił w moją wypowiedź, zamiast czytać po łepkach i nadawać swoją własną interpretację, może zrozumiałby Pan jej przekaz, który tyczył się wartości wymierających właśnie dlatego, że ludzie są rozpieszczeni przez dzisiejszą rzeczywistość, tutaj się zgodzę. To tyczy się także Pana osoby.

ocenił(a) film na 7
Re_Medium

Proszę zapoznać się z rozważaniami teoretycznymi, proszę pani. Potem może pani nadal bezmyślnie stukać w klawiaturę w cieplutkim foteliku. Pozdrawiam Serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones