PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809329}
4,5 2 177
ocen
4,5 10 1 2177
Instynkt pierwotny
powrót do forum filmu Instynkt pierwotny

Zwiastun niby się zapowiadał obiecujaco ciekawe czy coś z tego filmu będzie z przyzwoitego Akcyjniaka bo widzę że Nicolas Cage się marnuje i gra w filmach niskobutżetowych pożyjemy zobaczymy czas pokażę

ebmr

ten zwiastun wygląda ciekawie. mam nadzieję, że będzie z tego dobry film. obsada niezła, więc powinno być ok ;)

Mauna_Kea

Zgadzam się w 100 % fajnie by było może w końcu to będzie udany film Akcji z Nicolasem Cage wiadomo że ma już swoje lata co tu się dziwic

ocenił(a) film na 4
ebmr

Nie licz na to ! ten film to kolejna niskobudżetówka,gdzie połowa kasy na produkcje,poszła na role dla Cage'a a reszte sie jakoś posklejało.Nędzne CGI i mamy tutaj też piekną (kiedyś) Famke Janssen,która bierze role w takich filmach chyba tylko po to,żeby mieć na nowe operacje plastyczne twarzy.Podsumowując,jest to kolejny gniot do kolekcji Nicolasa Cage'a.NIESTETY!

Kesler_2

dokładnie. Zasadniczo jak widzę tytuł z Cage to odpuszczam bo to prawie na bank będzie gniot. Podobno chłop umoczył ostro na giełdzie czy nieruchomościach już jakieś ładne parę lat temu i od tego czasu gra tylko dla kasy co widać.
Nawet nie chce mi się komentować tej produkcji bo to kpina jest.

ocenił(a) film na 4
dewille

Sprobuj zrozumiec Cage'a. Gra w takich a nie innych filmach bo siedzi po uszy w dlugach. Gdzies czytalem ze pozyczal pieniadze od mafii. I dlatego teraz wisi mu nad glowa wyrok za nie splacanie. Dlatego gra we wszystkim co mu dadza aby mogl powoli splacac wierzycieli. Watpie aby sam wybieral takie filmy do grania.
Dodam jeszcze ze za 3 miesiace ma premiere "Kolor z przestworzy" na podstawie opowiadania Lovecrafta i mam nadzieje, ze chociaz ten film stanie na przyzwoitym poziomie.

terbi_2

z tą mafia to chyba poleciałeś? Nie znalazłem takich odnośników. Nakupował zamków Draculi i innego gówna , teraz trzeszczy. Generalnie nikt tego nie chce kupić więc ima się czego popadnie... gośc ma stargany czerep:
https://www.mentalfloss.com/article/530681/9-bizarre-facts-about-nicolas-cage

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones