PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36178}
6,8 3 023
oceny
6,8 10 1 3023
7,0 3
oceny krytyków
Intacto
powrót do forum filmu Intacto

Na pierwsz rzut oka film ten traktuje o szczęściu, lecz chyba nie do końca o to w nim chodzi. Szczęście, które jest tutaj ukazane, jakby nie patrzeć w bardzo ciekawy sposób jest przykrywką czegoś zupełnie innego. Moim zadaniem film traktuje o miłości. I to właśnie tej prawdziwej. Gdyby policjantka Sara była szczera wobec męża i powiedziała mu, że go nie kocha to do wypadku by prawdopodobnie nie doszło. I nie chodziło to wcale o to, iż ona miała farta, że przeżyła, raczej przez życie w zakłamaniu cały czas nosi brzemie (na szczęście zdała sobie z tego sprawę). A główny bohater..??? kochał swoją dziewczynę do granic możliwości, nie pozwoliłby alby coś złego ją spotkało, poświęciłby za nią życie. I to własnie on był głównym wygranym a nie Żyd, który swoje szczeście zawdzięczał tylko innym ludziom, bo od nich właśnie je czerpał (dla mnie istna pijawka :) i tyle....) Pardzo dobre kino Polecam...

ocenił(a) film na 9
kesur

Takze podzielam twoja opinie :) fim jest rewelacyjny! uniwersalny poniewaz widz ma szanse na wlasne interpretacje filmu...Prawdziwym szczesciem jest milosc(ta prawdziwa) nie da sie jej kupic czy wygrac nie rodzisz sie z nia tak jak szczescie ktore sie ma lub nie.Szczescia sie nie nauczysz nie licza sie rzeczy materialne drogi samochod,ciuchy itd najwazniejsze sa uczucia ...A milosci mozemy sie nauczyc w trakcie naszego zycia tych pewnych cech ktore ja tylko wzmacniaja i czynia prawdziwsza. Prawdziwa milosc trwa wiecznie i nikt nie jest w stanie nam jej zabrac...

ocenił(a) film na 10
kesur

dobrze kombinujesz, wiesz ze dzwonia ale nie wiesz w ktorym kosciele.
poczytaj sobie moje wypowiedzi na temat tego filu.
Policjantka kochale meza ! Gdzie ty widziales ze ona meza swego nie kochala ?
Scenka ktora byla ukazana to byla tylko jej wyobraznia, kiedy dowiedziala sie jak on uratowal swoja dziwczyne.

ocenił(a) film na 1
kesur

Policjantka kochała męża.Wyobraziła sobie, ze mogla ocalić rodzinę, gdyby powiedziała, ze go nie kocha. Wróć do filmu raz jeszcze. Dla mnie szczerze mówiąc film średni. Zawiódł mnie bardzo. Polecam filmy takie jak:,, Babel'', ,,Amores Perros'', ,,Nakarmić kruki'', ,,Miasto gniewu'', ,,Siedem''. Ostatnio ogladnełam,,Babel''i uważam twórcę tego filmu za artystę prze ,,superowego''-stworzyć taki obraz to nie lada wyzwani. Natomiast Intacto mnie nie poruszył, nie chciałabym googladnac raz jeszcze.Dla tego daję notę 4/10-ponizej oczekiwań.

ocenił(a) film na 10
xxxyyxx

"Babel" to są wyciągnięte wątki z "Amores Perros" i "21 gramów"
ja się strasznie zawiodłem na tym filmie
Intacto cie nie poruszył bo takiego zamiaru nie miał porusza "Ludzie i myszy", "Mistrz", "Nędzne psy", "Malena", "Mila do Jerycha", "Przełamując fale"
ale nie "Intacto"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones