PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9120}

Inteligent w armii

Renaissance Man
6,5 8 744
oceny
6,5 10 1 8744
5,8 4
oceny krytyków
Inteligent w armii
powrót do forum filmu Inteligent w armii

Kto mi powie jak skończył się film? Oglądałam do momentu testu, a potem jeszcze pamiętam jak wręczali jednemu z uczniów jakąś odznakę jego ojca...

ocenił(a) film na 8
P_Halliwell

Witam! Po wręczeniu odznaki pokazane jest ujęcie jak żołnierze maszerują a Bill(Danny DeVito) siedzi na widowni z córką i pokazuje jej , których z nich uczył. Oni oddają mu honory(dotykając ręka głowy). Po czym w kolejnej scenie ukazane jest jak sierżant Cass maszeruje już z nowymi rekrutami (jeszcze będącymi w strojach cywilnych). Wygląda na to ,że Bill ich również będzie uczył. Bill podchodzi do sierżanta .Pokazany jest miły gest między Billem a sierżantem. Cass maszeruje dalej i zaczyna śpiewać razem z rekrutami jakąś piosenkę (już nie pamiętam jaka ale taką na "lajce") -Wygląda na to ,że i on w końcu wyluzował. Mam nadzieje ,że napisałam w miarę zrozumiale.Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
mgielka007

Jeżeli chodzi o test to wszyscy go zdali więc pomyślnie ukończyli szkolenie.A pro po wręczenia orderu. Bill chciał, aby jego podopieczny przestał być obiektem kpin(wyśmiewano go za to ,że mówi ,że jego ojciec jest bohaterem a nikt o nim nie słyszał)Więc wręczono temu chłopakowi dowód uznania dla jego ojca. Nie wiem czy widziałaś scenę gdy Bill czyta list od tego chłopaka ,który trafił do więzienia. Pisze tam ,że mu dziękuje za wszystko, że u niego wszystko ok, że czyta hamleta (wypożyczył go w więziennej bibliotece ). Wspomina też ,że nie będzie w tym więzieniu aż tak długo(ale nie pamiętam ile czasu miał tam spędzić) To by chyba było na tyle :-D

użytkownik usunięty
mgielka007

oni spiewali szakspira, cos z hamleta ;) taka rymowana przeróbka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones