PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535232}

Internat

The Moth Diaries
4,3 13 883
oceny
4,3 10 1 13883
Internat
powrót do forum filmu Internat

Rozumiem, że na takiej podstawie jest przyznawany gatunek Horroru? ._.

ocenił(a) film na 3
RFGDuck

ja myślę, że napięcie, poczucie niepokoju, grozy ... tutaj nie było niczego ...

ocenił(a) film na 6
RFGDuck

absolutnie nie.

RFGDuck

Może nie o są różne rodzaje napięcia... różne rodzaje klimatu.

ocenił(a) film na 6
RFGDuck

Myślę, że ten film został wręcz skrzywdzony przez przyporządkowanie go do takiego gatunku. Przez to tak niska ocena, bo większość zabierając się za oglądanie nastawiała się na horror. Jak dla mnie to jest przede wszystkim dramat, trochę też thriller.

ocenił(a) film na 7
Noelciaa

Masz całkowitą rację.Ten film nie jest horrorem i jest trudny do sklasyfikowania. Recenzent poszedł na skróty i tak Internat został zaszufladkowany do gatunku, z którym marginalnie ma coś wspólnego.

ocenił(a) film na 5
CES7

Z którym ma wspólnego więcej niż z innymi...
Zdajesz sobie sprawę, że horror może być jednocześnie dramatem czy filmem psychologicznym i nic się tu nie wyklucza?

ocenił(a) film na 7
Dealric

Właśnie tak, tylko... jest to film obyczajowy, dramat, thriller z elementami horroru - a nie odwrotnie. Dlatego został źle odebrany przez typowych miłośników horrorów.

ocenił(a) film na 6
CES7

Dla mnie był niezwykle ładnie zrobiony, do tego nawiązania do Carmilli..ale nie wiem, czegoś mi w nich brakowało, niczym, jeśli chodzi o fabułę, mnie nie zaskoczył. A szkoda, mogło by dobrze. I jest też ciężki do sklasyfikowania...tak jak już zauważyliście...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones