PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535232}

Internat

The Moth Diaries
4,3 13 885
ocen
4,3 10 1 13885
2,5 2
oceny krytyków
Internat
powrót do forum filmu Internat

Film skierowany do 16 nastolatek. 1.5 godziny nudy, totalna strata czasu.

ocenił(a) film na 3
ziomaki

Cóż... obawiam się, że muszę się zgodzić. Przypomina trochę dramat Lost and Deliriuous, więc jeśli ktoś lubi takie klimaty, to może mu się spodoba.

ren_ka

dokładnie się zgadzam to nie jest horror,ewentualnie lekki thiller.Oprócz tego był nudny i przewidywalny.

ocenił(a) film na 2
ziomaki

Jeżeli chcielibyscie wybrać się na ten film to zdecydowanie lepszym wyborem będzie zostanie w domu albo, co lepsze, pójscie na piwo ze znajomymi. Myślę, ze film Dzwoneczek i Sekret Ukrytych Skrzydeł ma więcej akcji, lepszą fabułę oraz więcej momentów grozy (nie oglądałem ale mieć więcej niz 0 to nie sztuka). Moja ocena za ten film to 2, tylko ze względu na ładne aktorki tam grające, ponieważ to jedyny pozytywny aspekt tego filmu. Gorzej niż dno !
Thriller ? Powiedziałbym, ze to film katastroficzny bo to prawidziwa katastrofa !

ocenił(a) film na 3
ziomaki

W pełni się zgadzam...nie było ani jednego momentu, który mógłby przestraszyć albo wprowadzić nastrój grozy czy niepokoju. Nudny, przewidywalny a gra aktorska równie kiepska jak reszta.

ocenił(a) film na 2
ziomaki

Ten film to jakaś tragedia, dałam 2/10 i sama się sobie dziwię, że tak wysoko, może mam dzisiaj dobry dzień. Jak można było w ogóle zaliczyć ten twór do gatunku horror, to jest kolejny film z gatunku nie wiadomo co, bo do żadnego ze znanych mi gatunków nie potrafię tego przypisać, no chyba że stworzą nowy - dno dna.

ocenił(a) film na 2
ziomaki

Leciało wczoraj na ENEMEFIE. To totalne dno. To nie był horror, to wogóle nie straszne. Mogli dać na maratonie Paranormal Activity 4 albo coś innego , zamiast tego.

ziomaki

Ja tam się na nim nie nudziłem.. bo było się z czego pośmiać.. ;) Cała sala niezłą bekę miała xd Lepszą niż na wielu komediach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones