PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535232}

Internat

The Moth Diaries
4,3 13 885
ocen
4,3 10 1 13885
2,5 2
oceny krytyków
Internat
powrót do forum filmu Internat

Interpretacja

ocenił(a) film na 5

Jak interpretujecie zakończenie? Uważacie, że Ernessa była wampirzycą, czy Rebecca po prostu
miała obsesję? Ja osobiście przychylam się do drugiej możliwości i byłam bardzo mile
zaskoczona, że ten film skończył się tak niepokojący sposób.

flowerchild

moim zdaniem Ernessa była wampirzycą, ale nie taką zwykłą, lecz wampirem energetycznym

ocenił(a) film na 8
flowerchild

NIE POTRAFISZ napisać prostego słowa SPOILER i wykropkować początku wypowiedzi? Nie bierzesz pod uwagę, że są osoby które wchodzą na forum aby dowiedzieć się czegoś na temat filmu ALE NIE treści? Brawo, filmu nie widziałam, za to pierwsze co zobaczyłam zjeżdżając na dyskusje to ten super wątek sugerujący treść filmu i zakończenia. Brawo, moje oklaski.

ocenił(a) film na 5
Aviehotels

Zauważ, że już po plakacie i zwiastunie wiadomo, czego się spodziewać. Nawet w wielu opisach zawarta jest ta informacja. Nie przeszkodzi Ci to w oglądaniu, to nie jest film szczególnie zaskakujący. Ale przepraszam, nie pomyślałam.

flowerchild

Skrzynia z ziemią (zapewne pochodzącą z "domu") raczej jasno sugeruje wampirzycę.

ocenił(a) film na 3
flowerchild

Też przychylam się do wampirzycy, chociaż cały film jest tylko tandetną kalką z motywów Draculi.. Paskudztwo..

Yami87

nie kalka z motywów Draculi, a wyraźne nawiązanie do powieści gotyckiej "Carmilla", którą czytała Rebecca... a "Carmilla" była wydana 25 lat przed "Draculą" Stokera, więc... kto od kogo kopiował?
ale to nie ten temat... nie no, tam wyraźnie było pokazane w wielu momentach, że Ernessa była wampirzycą, choć w filmie jest wiele niedomówień, które zostawiają otwartą furtkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones