PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535232}

Internat

The Moth Diaries
4,3 13 885
ocen
4,3 10 1 13885
2,5 2
oceny krytyków
Internat
powrót do forum filmu Internat

końcowa piosenka

ocenił(a) film na 2

końcowa piosenka, zna ktoś tytuł i wykonawce??

ocenił(a) film na 2
yska1988

Marina And The Diamonds - Numb

ocenił(a) film na 2
Wiedzmikolaj

dziękuję

ocenił(a) film na 4
yska1988

A to tak ciężko jest przczytać kto wykonuje dany utwór?

ocenił(a) film na 2
Berith7777

Nie bądź taki przemądrzały...

ocenił(a) film na 4
yska1988

Nie mam racji?

Berith7777

zapewne masz racje ale musze zapytac cie czy ta 10-tka ktora oceniles(a)s megasrake pt milosc na wybiegu to byl zart czy ty tak na serio?bo jesli z ta 10-cha to serio to musisz byc strasznie nudna osoba ,o katastrofalnym poczuciu humoru .nast pozycja to anim odejda wody -tez 10 . nudny film pt international 10 . co jest z toba?????????? tos w dziecinstwie odwiedzal cie w srodku nocy i zatykajac usta szeptal --to bedzie nasz tajemnica , nic nie mow mamie!!. oceniajac takie miernoty jak milosc na wybiegu na 10 stwierdzam ze musisz z tym zyc i to bedzie cie przesladowac do konca twoich marnych ,dni

tebor_2

to bylo oczywiscie do yska1988

ocenił(a) film na 4
tebor_2

To wysli j to jej czy jemu.

Berith7777

wiem wqiem -przepraszam cie .szok mnie rozkojarzyl gdy zobaczylem co oglada i jak ocena . jeszcze raz przepraszam

ocenił(a) film na 4
tebor_2

Spoko-nie ma za co przepraszac.

ocenił(a) film na 2
tebor_2

nie odpowiadam na chamskie, obraźliwe komentarze :) musisz nie dowartościowany skoro czerpiesz satysfakcje z obraania drugiego człowieka. Szkoda mi Ciebie, naprawdę.

ocenił(a) film na 2
tebor_2

Fakt ze dziewczyna ma słabość do romansideł ale żeby wnioskować z tego ze byla molestowana to przegięcie. Tak dosadnie opisałeś ,nocna wizytę' ze wydaje mi się iż temat jest ci znany z własnych doświadczeń( szacun za odwage ) A tak na marginesie z moletowania dzieci śmieją sie tylko IDIOCI i GIMBUSY

Wiedzmikolaj

mialem normalne dziecinstwo nikt mnie nigdy nie zerznal hahahaha. nie smieje sie z ofiar zwyrodnialcow czy ze zgwalconych kobiet .zadalem jej pytanie . glupote trzba komentowa w sposob prosty ostry i chamski - to najlepsza metoda . tu nie ma co owijac w bawelne . ostro chamsko -to najlepsza metoda

yska1988

ty yska jak mozna dac takim megagowna jak milosc na wybiegu 10 zanim odejda wody 10 i international 10 - co jest z toba . czy twe zycie jest tak naprawde spier ......one ze oceniasz takie gnioty na 10 ? gwalcono cie z wdziecinstwie czy co jest z toba?nudna musisz byc strasznie samotna i mdła jak flaki z olejem

ocenił(a) film na 2
tebor_2

nie odpowiadam na chamskie, obraźliwe komentarze :) musisz być niedowartościowany skoro czerpiesz satysfakcje z obrażania drugiego człowieka. Szkoda mi Ciebie, naprawdę

yska1988

no widzisz trafilem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones