PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535232}

Internat

The Moth Diaries
4,3 13 881
ocen
4,3 10 1 13881
Internat
powrót do forum filmu Internat

nie rozumiem kilku rzeczy

użytkownik usunięty

o co chodziło z Ernessa? Ona zostałą wampirem i chciała sobie znaleźć przyjaciółkę, która też stałaby się wampirem, czy która by po prostu umarła? (Rebeca). Ona miałą zginąć, czy przemienić się w wampira??I gdzie ERnessa była przez ten czas (ok 100lat)? CZekała na kogoś, kogo ojciec też się powiesił? NO i spalenie na końcu. Scena na końcu jak jej duch odchodzi do raju. CZyli co, ona na koniec zrozumiała wszystko, że to było złe i bez sensu???

użytkownik usunięty

i czemu miał służyć ten seks z LUcie? Ona ją zahipnotyzowała, że tamta się zgodziła? I te sceny w głowie Rebeci... gwałtu na koleżance... Co to miało być?

gwałtu, ale za przyzwoleniem czyż nie? Lucie zgadzała się na wszystko, czego chciała Ernessa. Robiły to, bo tego chciały.

użytkownik usunięty
rosaria

chciała* ; D no dobra, a tamtego gwałtu na koleżance przez kolegę?

Jestem bardzo ciekawa gdzie tam się jeszcze dopatrzyłaś gwałtu. Możesz przybliżyć wątek? Jacy bohaterzy na przykład... ?

użytkownik usunięty
rosaria

wtedy ich kolezanka umowila sie na randke, na 1 raz. a one mialy pilnowac, czy nikt nie idzie. no i bohaterka zasnela i przysnilo jej sie, ze on gwalci te jej kolezanke.

ale to nie był gwałt naprawdę, tylko zaplanowany stosunek. tamta wizja była tylko wizją i niczym więcej.

użytkownik usunięty
rosaria

toc przeciez wiem. napisalam wyzej: "I te sceny w głowie Rebeci... gwałtu na koleżance... Co to miało być?"

wiec ponawiam po raz kolejny to pytanie.

zapytaj tym razem reżysera. Nie mnie. Może on zna bardziej zadowalająca odp.

użytkownik usunięty
rosaria

po co ta złośliwość? :) pytam użytkowników o ich opinie, ja mam swoją, któą lubię porównać, od tego jest forum, a nie od docinków :)

nie było złośliwości, źle napisałam, wybacz. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones