PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535232}

Internat

The Moth Diaries
4,3 13 885
ocen
4,3 10 1 13885
2,5 2
oceny krytyków
Internat
powrót do forum filmu Internat

zakończenie

ocenił(a) film na 6

kim w końcu okazała się być Ernessa? wampirem? a może duchem - po obejrzeniu filmu skłaniałabym się do tego drugiego, bo sama Rebecca powiedziała, że nie znajdą jej prochów... poza tym, jaki dla was miała sens ta historia? ;)

agatakoniak

-SPOILER-



Wg mnie nie była duchem. Przede wszystkich dlatego, że _wszyscy_ ją widzieli. Ale są różne interpretacje, to jest własnie zaleta takich filmów, każdy wyjaśnia sobie to na swój sposób. :) Chociaż nie ukrywam, że miałam lekką nadzieję na początku filmu, że Ernessa jest po prostu wymyślona przez Rebeccę...


Rebecca powiedziała ' Podejrzewają mnie, ale ja się nie boję. Znajdą popioły JEJ KUFRA w piwnicy, ale NIE ZNAJDĄ CIAŁA.' O ten cytat Ci chodzi, bo innego cytatu odnośnie prochów nie kojarzę by był.

ocenił(a) film na 2
inez071

" Chociaż nie ukrywam, że miałam lekką nadzieję na początku filmu, że Ernessa jest po prostu wymyślona przez Rebeccę... "

też miałam taką nadzieję

film niestety strasznie mnie zawiódł, tak chciałam obejrzeć a tu.... wyszło, co wyszło... szkoda...

ocenił(a) film na 5
agatakoniak

wampirem energetycznym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones