PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
8,0 393 923
oceny
8,0 10 1 393923
6,0 47
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

Nie dla fanów Gwiezdnych Wojen i tego typu filmów. Film zmusza do myślenia i niesie ze sobą przesłanie. Dawno nie było tak dobrego filmu tego gatunku.

ChrisKrasz

Jakie przesłanie? Że komoda może chodzić?

ocenił(a) film na 9
woru

Film jest podobny w narracji do Odysei Kosmicznej. Wiele w nim przenośni. Nie jest łatwy w oglądaniu. Jeżeli tylko komodę zapamiętałeś to cóż ja mogę Ci powiedzieć ?

ChrisKrasz

Ale w jakim sensie podobny? Że niby jest podzielony na trzy części - życie na farmie, lot w kosmos i wnętrze czarnej dziury? Z jednej strony pełen surrealizm, a z drugiej płonące pole kukurydzy. Trochę chyba jednak Interstellar tego porównania nie wytrzymuje :)

ocenił(a) film na 5
woru

Założyciel tematu chyba nie był do końca trzeźwy pisząc : "Film jest podobny w narracji do Odysei Kosmicznej"

Już samo takie porównanie to potwarz dla dzieła Kubricka.

ocenił(a) film na 9
Maxter21

Rzeczywiscie, bez zadnego porownania. Zdecydowanie wybieram film Nolana.

ocenił(a) film na 5
Aretus

Wielka szkoda.

ocenił(a) film na 9
Maxter21

Ze wzajemnoscia :)

ocenił(a) film na 5
Aretus

Ja nie wybrałem Nolana.

ocenił(a) film na 9
Maxter21

Dlatego wielka szkoda.

ocenił(a) film na 5
Aretus

W takim razie chciałeś napisać bez wzajemności.*

ocenił(a) film na 9
Maxter21

Dlaczego? Ty napisales: "Wielka szkoda" czyli ze szkoda ze ja wybralem film Nolana, ja napisalem ze wzajemnoscia , czyli ze wielka szkoda ze Ty NIE wybrales filmu Nolana, szkoda ze masz taki a nie inny gust, i nie doceniles filmu Christophera odrzucajac go, a gloryfikujesz film Kubricka. :)

ocenił(a) film na 5
Aretus

Szkoda, że wybrałeś Nolana.
Z wzajemnością.

Ergo: Szkoda, że ja wybrałem Nolana, czego oczywiście nie zrobiłem, a nie szkoda, że ja nie wybrałem Nolana, tak, jak próbujesz tu imputować.

Logika Cię pokonała, tak samo jak film Kubricka.

ocenił(a) film na 9
Maxter21

Nie, twoja pseudo-logika zaswiecila tutaj, zreszta to mnie nie dziwi, jesli umniejszasz fimowi Nolana. Jeszcze raz, lopatologicznie, moze to do ciebie trafi :

Szkoda ze NIE wybrales filmu Nolana. Odrzuciles go, podniecasz sie filmem Kubricka, nie zauwazasz filmu Nolana, wyszydzasz. DLATEGO szkoda, zalapales? :)

Klania sie jeszcze czytanie ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 5
Aretus

Ja dobrze wiem, co chciałeś napisać, ale wyraźnie odpowiedziałeś "ze wzajemnością" na moje "wielka szkoda". Co skierowało moc zdania : "Szkoda, że wybrałeś Nolana" na moją osobę.

W dodatku zamiast przyznać się do błędu i wyjść z dyskusji z twarzą, brniesz w zaparte jeszcze bardziej się kompromitując.

ocenił(a) film na 9
Maxter21

Ty nadal nie rozumiesz, albo bardziej prawdopodobne ze trollujesz mnie. Nie dam ci wiecej tej przyjemnosci. Juz prosciej jak we wczesniejszym wpisie nie da sie wytlumaczyc. Zreszta tuaj nie ma co tluamczyc. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

A opiszesz mi te przenośnie? :)
Poważnie Interstellar jest dla Ciebie trudny w oglądaniu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones