PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
8,0 393 876
ocen
8,0 10 1 393876
6,0 47
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 3

Do obejrzenia tego filmu zachęciły mnie dobre opinie i wysoka ocena. Niestety zawiodłam się. Film nudnawy, bardzo naciągany... po prostu wielkie nieporozumienie. I może zaraz posypie się tu fala hejtu, że nie dojrzałam do tego filmu i że go nie rozumiem. Tak jest jedna kwestia, której nie mogę pojąć, co jest takiego rewelacyjnego w tym filmie?

black_white01

W sumie nie ma o czym dyskutować, bo nie ma podałaś żadnych argumentów. Napisanie tylko, że film to "wielkie nieporozumienie" jest po prostu głupie. Nie chodzi mi o to, że trzeba chwalić ten film. Po prostu jeśli już wyrażasz opinię, rób to z głową.

ocenił(a) film na 3
_Zero_

Czytaj uważnie. Podałam argumenty, dla mnie film był nudny. Na początku nie wiadomo co się dzieje (ok to jest fajne- widz ma nadzieję, że wkrótce się wszystko wyjaśni: a poza tym taka fabuła zazwyczaj bywa ciekawa). Jednak tu w ogóle nie było nic ciekawego. A ponad to film mocno naciągany i dużo scen jest bez sensu.

black_white01

"Film nudnawy, bardzo naciągany... po prostu wielkie nieporozumienie" Morze argumentów :D

ocenił(a) film na 10
_Zero_

Nie każdemu musi się podobać. Dla mnie jeden z najlepszych filmów ostatnich kilku lat. Genialna muzyka.

spy19

Ja to rozumiem i nie chodzi mi o to. Jednak jeśli ktoś chce rozpocząć dyskusję pytając "co jest takiego rewelacyjnego w tym filmie?" powinien według mnie podać argumenty czemu film się nie podobał. Napisanie nudny, naciągany, wielkie nieporozumienie to według mnie trochę za mało. Chodzi o to, że można te kwestie rozwinąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones