PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375629}
8,0 393 876
ocen
8,0 10 1 393876
6,0 47
ocen krytyków
Interstellar
powrót do forum filmu Interstellar

Wiec tak... Jak wszystko to co bylo ukazane w filmie moglo sie stac?? rozumiem ,ze byl tunel czasoprzestrzenny itp. ale gdzie sens? np. sceny : ''dotkniecie reki innej formy zycia'' , ''spadajace ksiazki'' a na koniec sie okazuje ,ze to nasz glowny bohater to zrobil.... Jak mogl to zrobic skoro fabula filmu dziala sie przed cofnieciem w czasie? Jest na to jakies wytlumaczenie? rozumiem jakby najpierw bylo tak ,ze byla jakas akcja a potem bohater chcialby zmienic bieg historii i w filmie sie dowiedzial ,ze juz wczesniej sie cofnal.

rotanimod

To tak jakbym lezal pijany na torach a ktos mnie przeniósł obok na trawe i ocalil zycie a potem okazaloby sie ,ze to ja cofniety w czasie... totalnie bez sensu ;) inna sprawa jakby to byl moj kolega i on by zginal a ja przeniósłbym sie w czasie zeby zmienic bieg wydarzen historii i cofajac sie przeniosl bym go na trawe wtedy mialoby to sens. Cos sie musi wydarzyc zeby mozna bylo to zmienic.

ocenił(a) film na 8
rotanimod

Też mnie to wkurzyło

użytkownik usunięty
rotanimod

Akurat pełno tu bezsensownych błędów.

ale to jest najwiekszy :D cala fabula bez sensu a ludzie sie jaraja tym filmem ;) pewnie nawet nie kumaja go

rotanimod

Jeżeli uważasz to za błąd filmu to chyba kompletnie go nie zrozumiałeś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones