PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510873}

Intruz

The Stranger
5,1 1 018
ocen
5,1 10 1 1018
Intruz
powrót do forum filmu Intruz

Masakra ten film jakich mało. Nie polecam nudny, wygląda na mało budżetowy i nudna fabuła.

bitel85

a właśnie miałem się z nim zapoznać ze względu na Austina ...

bitel85

a widziales go

michal_kaluzynski

Jeżeli chodzi o mnie to obejrzałem ze względu na Austina lecz według mnie naprawdę nie watro tracić czasu.

bitel85

Już dawno nie oglądałem tak nudnego filmu !

użytkownik usunięty
ghostr

Ja obejrzałem ze względu na ta śliczna Latynoskę z "Eureki" , ale niestety film wygląda jak klasa C z lat 90-tych, fabuła drętwa ... nic w nim nie ma co zachwyca :(

sama okładka tego filmu wygląda jak jeden wielki kicz ;]

michal_kaluzynski

tak, już (niestety) widziałem...
żałuję
i nie wiem co mógłbym zaliczyć na plus temu filmowi, fatalna praca kamery, kiepskie zdjęcia, nudne dialogi, bezbarwne słabo zagrane postacie, etc...

ocenił(a) film na 5
bitel85

slaby film.. mnie zastanawia co w takich popluczynach adam beach robi...

ocenił(a) film na 4
michostr86

Austin nie powala grą to wiadomo od dawna ale scenariusz dziurawy jak ser, klasa C można zobaczyć ale po co ?

bitel85

Często, dla poprawienia sobie humoru wchodzę na Filmweb i czytam wasze komentarze. Ludzie, co z wami ? Podchodzicie do każdego filmu jak najwięksi krytycy co zjedli wszystkie rozumy :-) Więcej luzu. To są tylko filmy. Jeden lubi to, inny tamto. I nie wam radzić komuś czy ma to czy tamto oglądnąć. Co jest dobre a co kichą. Żaden z was nie potrafiłby nakręcić dawnej bajki "Jacek i Agatka". Najlepiej siedzieć przed monitorem i udając fachowca wypisywać durnoty. Nakręćcie jakiś film i pokażcie go w sieci. Ocenimy je pod względem profesjonalizmu. Pozdrawiam i bez urazy. Nie brać tego do siebie osobiście. Ale przydałoby się więcej samokrytyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones