PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468132}

Inwazja obcych

Alien Raiders
4,9 1 647
ocen
4,9 10 1 1647
Inwazja obcych
powrót do forum filmu Inwazja obcych

Biorąc pod uwagę iż ten film zdecydowanie nawiązuje do tematyki "kosmicznej" mam prośbę o
pomoc... jako małe dziecko, oglądałam w TV jeden film który mnie strasznie ujął i do tej pory
nie może mi wyjść z pamięci, ale za cholerę nie pamiętam tytułu i nie mam pojęcia jak go
szukać.... generalnie film opowiadał o kosmicie (kosmitach), a szczególnie o jednym,
przynajmniej z tego co sobie przypominam, ten kosmita z przymusu musiał funkcjonować z
człowiekiem, gdzieś na odludziu, strasznie się nie lubili ale byli zmuszeni na swoje
towarzystwo. Jak się w trakcie okazuje ten kosmita jest w ciąży, i podczas porodu umiera,
prosząc człowieka żeby zaopiekował się jego potomkiem, i tym samym człowiek niechętnie,
ale się zgadza. Jest ukazana cała historia tego jak go wychowuje żeby przeczekać najgorszą
pogodę i później oddaje go w ręce rodziny kosmicznej.
Chyba mniej więcej tak to wyglądało, nie pamiętam szczegółów bo jak wspominałam było to
bardzo dawno temu. Ale może ktoś pamięta taki film? tytuł? Byłabym bardzo wdzięczna za
pomoc :)

gnurfia

tytuł tego filmu to "Mój własny wróg"

Olga_4

Dzięki wielkie :))

ocenił(a) film na 5
gnurfia

polecam forum pt..: "Filmy o kosmitach"

http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Filmy+o+kosmitach,1636357 (jesli przypomna ci sie inne fajne filmy o zielonych ludkach to jest tam wiele wymienionych filmow o wyzej wymienionej tematyce:)

pozdro:)

GustGustaw85

Podziękować ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones