PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651304}

Inwazja rekinów

Jersey Shore Shark Attack
2,3 1 142
oceny
2,3 10 1 1142
Inwazja rekinów
powrót do forum filmu Inwazja rekinów

Ilość bzdurnych akcji w tym filmie jest niewyobrażalna. Wydaje mi się jednak, że twórcy mieli na celu wyśmianie oklepanych motywów poprzez ich przejaskrawienie. Co chwila dzieje się coś, co nawiązuje jakoś do tego gatunku, pokazując, że inni scenarzyści wykorzystują absurdalne klisze, które nijak mają się do rzeczywistości. Twórca tego dzieła przedstawił też stereotypowy obraz amerykańskiej kultury, a sami wiecie jak on wygląda. Z tych właśnie powodów można traktować ten film z przymrużeniem oka, choć nie można zaprzeczyć, że nie jest to kino wysokich lotów.

ocenił(a) film na 4
gimbt

Przecież o to właśnie chodzi w tego typu filmach. To są po prostu dobrze zakamuflowane komedie :)

ocenił(a) film na 2
xena_4

Jeśli ktoś nie zrozumiał, jest to parodia "Ekipy z New Jersey" programu telewizyjnego typu reality show nadawanego przez MTV. Wystąpił tu nawet Vinny Guadagnino. Jednak to nie ratuje filmu, to już Trybson by lepszy nakręcił.

ocenił(a) film na 4
Last_Ronin

Nie trudno było się domyślić, że chodziło o tamto reality show, bo sugestie wręcz biły po oczach przez cały film. Od samego początku wiedziałam, co jest grane :D

ocenił(a) film na 2
xena_4

Oczywiście że tak, jednak jakoś takiego komentarza tutaj nie zauważyłem.

ocenił(a) film na 4
Last_Ronin

Bo ja skupiałam się nad czymś innym w tym filmie. Na przyszłość - jeśli zobaczysz czyiś komentarz nie zawierający pewnych szczegółów, nie zakładaj od razu, że dana osoba nie zrozumiała filmu (lub coś w tym stylu) - można wtedy bardzo się pomylić wobec danej osoby.

ocenił(a) film na 2
xena_4

To nie jest dyskusja...Ja napisałem ogółem, nie obchodzi mnie czy ty wiesz czym jest ten film czy nie, po prostu wytłumaczyłem dlaczego ten film to parodia komuś kto nie zrozumiał.

ocenił(a) film na 8
gimbt

Film prawie perfekcja. Trafiłem przypadkowo i absolutnie nie żałuję.

ocenił(a) film na 1
gimbt

Żeby się śmiać z głupoty, samemu trzeba nie być idiotą. Nawet jeśli miała to być komedyjka, to nadal jest żałosna.

ocenił(a) film na 3
Jaho63

Jak pisał "gimbit" to nie jest komedia a parodia, nie jestem RealityTV fanem i nie wiedziałem, że był takowy, ale po pierwszych kilku scenach od razu domyśliłem się że to ani horror ani komedia, musi więc to być parodia, nie wiedziałem tylko czego. Jednak nawet na parodię jest bardzo słaby i żałosny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones