PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 180
ocen
6,1 10 1 35180
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

1/10

ocenił(a) film na 1

Jak dla mnie totalne nieporozumienie... szkoda Nicole i Daniela....

użytkownik usunięty
karymnata

Ty jesteś totalnym nieporozumieniem

ocenił(a) film na 1

Witam Trolla.

karymnata

Wydaje mi się, że ocena 1/10 to lekka przesada. Może jeszcze raz obejrzyj film ;) Zwróć na rolę Nicole. Jak dla mnie zagrała świetnie!
Właśnie przez takie osoby jak ty wiele filmów zostaje niezauważonych i skreślonych.

ocenił(a) film na 1
Raein

Hmmm jednym się podoba, drugim nie. Kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Ale za namową obejrzę raz jeszcze.

użytkownik usunięty
karymnata

jak się nie podoba to się nie wypowiadaj, bo pier...... głupoty

ocenił(a) film na 1

Typowy Polaczek. Troll!!!!

użytkownik usunięty
karymnata

Właśnie ty nim jesteś, ty i 90% ludzi wypowiadających się na tej stronie. Choćby był najlepszy film to i tak zawsze żenada, porażka, nieporozumienie, słabizna, 1/10, 2/10... To pytam się: po co oglądasz? Szkoda mi tej strony, bo przez ludzi takich jak ty traci na wartości, a przede wszystkim filmy ją tracą.

ocenił(a) film na 1

Oglądam po to, aby ocenić/ mieć jakąkolwiek opinię na temat danego filmu. A ty nie możesz zrozumieć że Inwazja po prostu mi się nie podobała. I co mam zmieniać zdanie, czy punktację, tylko dlatego że Tobie podobał się ten film. Czy ja Cię z tego powodu atakuję? Nie! To Ty mnie atakujesz! To TY jesteś Trollem. A ten film jest słaby i tyle. Recenzja: "Dostaliśmy kolejny dowód na to, że suma zatrudnionych talentów nie musi przekładać się na jakość produktu końcowego." Bingo! Nie widzę również ani jednego argumentu z Twojej strony, który mówiłby mi że się mylę, że chcesz mnie przekonać że jednak ten film jest wart obejrzenia tak jak to robi Raein - zwraca uwagę na grę aktorską Nikole i z takim kimś chce dyskutować, a nie z Tobą - kumasz?!

użytkownik usunięty
karymnata

I co jeszcze? Jesteś pro. Szkoda gadać

ocenił(a) film na 1

W takim razie na tym kończymy, miłego dnia.

ocenił(a) film na 1
karymnata

Ja Cie namawiam zebys jednak tego nie robil, szkoda zycia.

ocenił(a) film na 1
Debesciak

Hmmm obiecałam, więc obejrzę... ale pod przymusem....

ocenił(a) film na 10
karymnata

A wg mnie super film. W tą samą noc miałem koszmar i w identycznym temacie :) Horror nie ma w 100% straszyć tylko trzymać w napięciu, a to tak działało. I świetnie zagrała Nicole Kidman. Wg mnie super.

ocenił(a) film na 1
Bajdan

a widziales jakakolwiek z pozostalych 3 czesci?

ocenił(a) film na 10
Debesciak

Nie jeszcze. Nie wiem czy będą równie dobre. No i tu grała Nicole :) Piękna kobieta, co pomaga oglądać:) ale co ważniejsze w filmie - świetna aktorka :)

ocenił(a) film na 1
Bajdan

Miedzy pozostalymi czesciami ,a ta jest przepasc, oczywiscie na korzysc tamtych.

ocenił(a) film na 10
Debesciak

Nie wiem, możliwe :) ale Inwazja łowców ciał z 1978r. lub inwazja porywaczy ciał z 1956r jest wg mnie za stara. Ale porywacze ciał z 1993r. skoro mówisz, że było dobre to obejrzę ;) co do tamtych dwóch.. Owszem horrory były kiedyś dobre, ale wg mnie bez przesady z "odległością czasową"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones