PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 180
ocen
6,1 10 1 35180
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Dobry 7/10

ocenił(a) film na 7

Mimo średniej fabuły, film ma niezły klimat, trzyma w napięciu, owe napięcie podtrzymuje, więcej niż dobra gra aktorska N. Kidman.
Poza tym podoba mi się motyw pozbawionych uczuć, odhumanizowanych ludzi..., oczywiście banalne zakończenie- nagle wszyscy zdrowieją, ale cóż jakoś zawsze trzeba zakończyć film ;) mimo wszystko 7/10

ocenił(a) film na 7
szymon134

Zgadzam się, fabuła stosunkowo prosta, ale film nie pozwala się nudzić. Jednak zamknięcie głównego wątku 5 minut przed zakończeniem filmu (i to poprzez motyw "telewizyjnych wiadomości") znacznie odebrało uroku filmowi.
7/10

ocenił(a) film na 7
pacio6

Dla mnie też 7/10, trzyma w napięciu i na swój sposób straszny, jak szybko taka zaraza mogła by opanować świat:)

mikiasg1992

Podpinam się do opinii jakoby film był godny oceny 7 na 10. Niezły remake przez co odpowiednio dobra historią - uwielbiam oryginalnych "Porywczy".

Karki

(masz na myśli wersję z '78 czy '56 roku ?) mnie trochę zdezorientowało zbytnie "zagęszczenie" filmu na początku. jakby reżyserowi się spieszyło (film zresztą trwał tylko półtorej godziny, a zyskał by moim zdaniem gdyby miał "łagodny" wstęp ), łubudu i akcja. zdecydowanie lepiej wyszło stopniowanie napięcia w środku. myślę że widz nie obeznany z tematem (nieznający wcześniejszych wersji lub) mógłby mieć mały mętlik w głowie na początku filmu. moja ocena 7/10

czupurny

i moja ocena jest taka właśnie :)
byłaby pewnie wyższa, gdyby się postarali i pokombinowali z zakończeniem, by uczynić je ciekawsze...
ale i tak warto, od czasu -innych- zacząłem lubić nicole, trzeba przyznać, że fajna z Niej laska ciągle ;)

użytkownik usunięty
czupurny

Nie wiem jakim tępakiem by trzeba było być, żeby ten film spowodował jakikolwiek mętlik w głowie. ;-)))

"";-)))) """ pfffffffff....

użytkownik usunięty
szymon134

Właściwie on nadaje tempa filmowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones