PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 180
ocen
6,1 10 1 35180
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Film genialny

ocenił(a) film na 8

Trzyma w napięciu, świetnie zagrany i z przesłaniem (wypowiedź Ruska). Film można odczytać dosłownie i w przenośni, bardzo oryginalny film, dobrze nakręcony 9/10

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Aż dziwi mnie niska ocena tego filmu.Inny od podobnych w tej tematyce,a Nicole znakomita.Film z morałem i odpowiednie napięcie wywołuje jak przystało na thriller.Dobrze zrealizowany i podobał mi się pomysł z lekkim przeniesieniem scen w czasie.Film trochę jak sen który mógł być tylko snem dla głównej bohaterki.

ocenił(a) film na 4
kbvision

Słowa: "thriller" i "trzyma w napięciu" użyte w jednym zdaniu odnośnie tego filmu to brzmi jak obelga dla innych dużo lepszych thrillerów.

ocenił(a) film na 8
Ad1Q

Znam tysiące Thrillerów i czasem jeden trafia do człowieka a inny nie.Strach wywołują u ludzi różne czynniki .Nie twierdze że to wybitne dzieło,ale w moim przypadku odniosło zamierzony skutek.

ocenił(a) film na 7
kbvision

Ja genialnym go nie nazwę, ale podobał mi się. Siedziałam w pokoju, czytałam książkę, w telewizji zaczął lecieć jakiś film. Bardzo szybko złapałam się na tym, że coraz bardziej wciąga mnie właśnie ten film. Po krótkim czasie w ogóle przestałam czytać książkę. Owszem, jest dużo lepszych, bardziej trzymających w napięciu thrillerów, ale zważając na to, że nigdy o istnieniu takiego filmu nie słyszałam, to naprawdę zrobił na mnie spore wrażenie. To będzie głupie porównanie, ale że akurat dzisiaj na TVNie obejrzałam w końcu Batmana, to jednak pozwolę sobie na nie. Z Batmanem był taki problem, że wiedziałam, że zakończy się dobrze, czarny charakter zostanie unicestwiony itd. Szczerze mówiąc - tutaj nawet jak główna bohaterka weszła w jednej z ostatnich scen do helikoptera, to nie byłam do końca przekonana, czy czasem nie okaże się on pułapką. Uważam, że pewne rzeczy zostały też nagięte, ale w sumie to, że główna bohaterka, która przecież miała być postacią pozytywną, zabiła tyle osób, też w jakimś sensie mi się 'podobało', bo było nieszablonowe.

ocenił(a) film na 8
jaroslaw16

Właśnie to przesłanie było narawdę dobrze wkomonowane w fabułę. No i jednak wątliwości bohaterki czy dobrze się stało, że wirus został zniszczony ... Fajny pomysł.

ocenił(a) film na 8
UpTrinity

dokładnie

ocenił(a) film na 9
jaroslaw16

Bardzo dobry film,trzyma w napięciu obraz klaustrofobii i paniki,dla mnie super.W nocy ogląda się cudownie,na dobrej fazie widziałem widziałem chyba ze 4 razy i nigdy mnie nie znudził!9/10

ocenił(a) film na 9
jaroslaw16

Podczas oglądania tego filmu miałem ciary na plecach; nie działają na mnie tak nawet "najlepsze" horrory.

ocenił(a) film na 8
ThePanB

fakt, jest niezwykle przejmujący i porywający. Doskonałe kino :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones