PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 180
ocen
6,1 10 1 35180
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Już kilka filmów o podobnej tematyce było, więc ocena 6/10. Miałem nadzieję na dobrą końcówkę, w której okaże się, że "wirus" się dostosował i "obcy" udają emocje by się ukryć przed ludźmi tak jak ludzie to robili... wtedy ocena byłaby lepsza:) ale to jest moja opinia a dobre zakończenie...

ocenił(a) film na 7
magick32

Też uważam, że w filmach tej kategorii nie powinno być dobrego zakończenia. Nie mówię tu od razu o ekstynkcji ludzkości, ale o sowitej dozie niedopowiedzenia, jak to chociaż miało miejsce w przypadku filmu "Porywacze ciał".

ocenił(a) film na 8
Oriflamme

Tak zakończenie tu spaprali w tego typu filmach nigdy nie wiadomo kto przetrwa z głównych bohaterów, a tu masz szast -prast wymyślili szczepionkę i wszystko OK. Identycznie jest to zrobione w "jestem legendą" cały film w napięciu a koniec happy end

ocenił(a) film na 7
filmoborix

half-happy-and ; ) Jest wersja z innym zakończeniem, gdzie Smith przeżywa i dociera w glorii i chwale do górskiej osady razem z tą kobitką i jej dzieciakiem.

Teraz mi się przypomniały jeszcze dwa motywy, które mi się niezmiernie podobały. W filmie Zdarzenie (Happening), oraz w 28 tygodni później (28 weeks later) zakończenia są bardzo miło zrobione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones