PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 180
ocen
6,1 10 1 35180
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Wygląda nawet sympatycznie, ale miejscami z kolei wygląda strasznie kiczowato. Poza tym umiejscowienie fabuły tego filmu w dzisiejszych czasach wydaje się być durne. I jeszcze na dodatek do tego wszystkiego ponoć wepchnęli się producenci i parę rzeczy kazali pozmieniać.

Ekranizacji "Porywaczy ciał" było już tyle, że ta wydaje mi się niepotrzebna. Po nazwisku reżysera myślałem jednak, że będzie inaczej, ale chyba jest to kolejny reżyser, który dał się pożreć mainstreamowi.

Nie sądzę by był to udany film, a wszystko się jeszcze okaże.

ocenił(a) film na 6
Albertino

Ja czekałem z niecierpliwością na zwiastun. Niestety mnie nie przekonał-jest nieciekawy :/ już gdzieś w necie jest recenzja wersji testowej filmu i podobno nie zachwyca :// Cóż... coś mi się wydaje, że mogę się bardzo rozczarować tym filmem...

Sparkling1986

Zwiastun niespecjalny. Raczej to nie będzie wielki przebój. Szkoda że Nicole Kidman po otrzymaniu Oskara za "Godziny", gra w coraz większej liczbie nie przekonujących do siebie produkcji. Tutaj nawet Daniel Craig nie pomoże.

Albertino

A ja jestem pozytywnie nastawiona :P
Zwiastun to nie wszystko, nawet jeśli film będzie do dupy, to zawsze jest jeszcze Daniel ;)

Albertino

A ja jestem pozytywnie nastawiona :P
Zwiastun to nie wszystko, nawet jeśli film będzie do dupy, to zawsze jest jeszcze Daniel ;)

craazy_girl

mamy już recenzje... niestety jest tak jak wszyscy się spodziewali, czyli zle. Nicole... czemu znowu nam to robisz.

nate_3

6.4/10 na imdb.com to i tak dobrze, spodziewałem się gorszej oceny ;)

No ale czemu się dziwić? Podobno reżyser po nakręceniu nie miał nic do gadania i kazali mu producenci montować film, tak jak oni chcą.

Albertino

"Podobno reżyser po nakręceniu nie miał nic do gadania i kazali mu producenci montować film, tak jak oni chcą."

I wszystko, do jasnej ciasnej, zrobiło się jasne. Tego się należało spodziewać, swoją drogą:(

Thommy

W ogóle cud, że ten film ma R Rated przy tych producentach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones