PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 158
ocen
6,1 10 1 35158
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

seansu poczułem że nie jestem sobą :-) Film momentami niesmaczny, tematyka ciekawa, jest akcja itd. , dobra obsada ale czy to wystarczy by film był dobry jeśli jest drętwo i kiczowato ...

ocenił(a) film na 5
armarange

ciekawe ilu ludzi bało się zasnąć po tym filmie...:-P
Całość jest znośna dzięki Kidman i wartkiej akcji bo poza tym film cały czas kojarzył mi się z tanią produkcją telewizyjną i zastanawiałem się jak kretyńsko czuli się niektórzy aktorzy grający tych "bezdusznych" ludzi

armarange

cholera, ja zaraz ide spać a Ty mnie nastraszyłeś :D zanim przeczytałem ten komentarz nie odnosiłem tego do siebie :P

ocenił(a) film na 5
teemqu

Skoro tam późno chodzisz spać to nie dziwne że jakaś "psychoza strachu" Cię dotyka :-P
ale może rzeczywiście Ty to nie ty a Ja to nie ja .... w każdym filmie jest ziarnko prawdy haha

ocenił(a) film na 5
armarange

SPOILER

film wiele by zyskał gdyby Nicole weszła do helikoptera a tam kolejni zarażeni. złe zakończenie wypadłoby moim zdaniem o wiele lepiej , ale za to na koniec mamy dobrą refleksję na temat gatunku ludzkiego , Craiga czytającego gazetę gdzie masa newsów o smierci ludzi z rąk ludzi...Nicole patrzy na niego tak jakby sama nie była pewna czy dobrze zrobiła doprowadzając pośrednio do produkcji szczepionki.... To przesłanie jakie idzie z tego przeciętnego filmu ratuje film przed niższą notą

armarange

wlasnie za to beltanie na innych podnioslem z 3 do 7 .Japonce by mogly sie uczyc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones