PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689471}

Ip Man 3

Yip Man 3
7,2 10 923
oceny
7,2 10 1 10923
Ip Man 3
powrót do forum filmu Ip Man 3

avengers i inne pomioty typu hobit się chowają.... coś co staje się legendą i poprzedza legendę to jest przepiękne :) wiem że film jest przekoloryzowany co do samych walk kung-fu ale historia Yip-man-a jest wspaniała. aż chce się żyć w tamtych czasach, jak już stracę moją prace i miłość mojego życia to wyprowadzam się do chin do wioski bez neta i elektroniki..... chcę żyć jak najbardziej ubogo ale za to z wartością kung-fu :)

ocenił(a) film na 7
morales212

Na każdej drodze stoi dobry mędrzec(taki jak ja),pomogę ci zacząć twoją przemianę:najpierw oddaj mi wszystkie swoje pieniądze :) dzięki temu oczyścisz się ze złej energii jaka gromadzi się w banknotach i zaczniesz nowe wspaniałe zżcie...

ocenił(a) film na 8
Skril3x

Kierowca autobusu nie zaklaskał nad takim żartem.

ocenił(a) film na 7
Skril3x

A czy Ty może zechciałbyś z kolei oczyścić się ze swojej złej energii? Mój numer konta to.... :P

ocenił(a) film na 7
tony76

A skąd mam wiedzieć że jesteś takim dobrym mędrcem? po numerze konta pewnie? ,jak zacznie się od 666 to będzie podejrzane :P

Skril3x

a numer jego konta to czterdzieści i cztery... ;)

ocenił(a) film na 7
zibciu

ach te czasy szkoły średniej :P

Skril3x

to sa falszywi medrcy, prawdziwy medrzec (jak ja) przyjmie gotowizne by ustrzec sie przed fiskusem...

morales212

Haha, dzieci neostrady. Film totalne dno. Pzrejrzałem na szybko i niestety to filma dla ludzi młodych i z obniżonym IQ>

ocenił(a) film na 7
filozof71

Tylko osoby, które mają kompleksy co do swojego poziomu inteligencji potrafią taki komentarz wrzucić a propo innych widzów.
Jeśli obejrzałeś na szybko to brawo. Zaiste prawdziwy z Ciebie kinoman.

Mrs_Willis

Nie po prostu jest mało w moim guście a jakie są możesz zobaczyć. Film robiony w konwencji parodii, aktorstwo bardzo przerysowane walki podobne do Matrixa grane przyspieszeniem. Wystarczy parę razy spojrzeć żeby widziec że to gówno nie dla mnie.

filozof71

Jakby to ująć....Chciałbyś oceniać ludzkie IQ po lubieniu danego filmu który sam oceniłeś oglądając przeskakując do różnych scen?

Dodatkowo nazywasz ten film parodią? No to pokazałeś wszystkim naokoło swoje niesamowicie wygórowane IQ które krąży wynikiem gdzieś w przedziale ( ŚWINKA MORSKA---------------------TY-----------------CZŁOWIEK PIERWOTNY). Na serio chciałem poprowadzić jakąś konstruktywną rozmowę na argumenty ale debilizmu ostatnio u niektórych internetowych trolli nie jestem w stanie znieść.Dodatkowo przejrzałem niektóre twoje oceny filmów i seriali i zdecydowanie tylko potwierdzają, że lubisz sobie wejść na filmweb po zaniżać celowo niektórym filmom czy serialom oceny bo sporo walisz jedyneczek.

Rozumiem, że coś może się nieco jednak nie spodobać. Pomyślałem.....może osobnik jest wykwintny i bardzo wybredny.....Ale wtedy zobaczyłem, że Grę o Tron też oceniłeś fantastycznie wysoko bo na całe 1.......Tak zatem chciałem doradzić wizytę u lekarza ale niestety dla takiego MÓZGA już zdecydowanie za późno na pomoc fachową. Pozostań zatem w swoim fantastycznym świecie w którym jesteś najmądrzejszy jak tu wszystkim sugerujesz swoją górującą wypowiedzią i oszczędź nam szarakom męczarni w postaci swoich zaniżeń ocen dobrym produkcjom a już najbardziej nie komentuj bo kompromitujesz się do tego stopnia, że określenia mi brakuje a już na pewno w grzecznie ujętego.

hantos

Może należałoby się przyczepić do twórców Filmweb, że wymyślili skalę 1-10? Jak mnie poirytyje jakiś prymitywny motyw w filmie to daje 1 i nie masz prawa oceniać co mi daje takie prawo. Co innego jakiś polamatorski film, ale jak ktoś robi takie filmy jak Gra o tron za grube miliony to tylko świadczy o niskim poziomie ogółu gawiedzi, która się tym zachwyca.

hantos

A dlaczego wytykasz mi co jak jak oceniam a sam masz swoje oceny zablokowane. Nie stwarzasz równych warunków to się w ogóle nie podejmuje dyskusji.

filozof71

Dla wiadomość gdybyś obejrzał chociaż trochę innych filmów wuxia, wiedziałbyś że przerywane sceny walk i jak i takie aktorstwo to znaki rozpoznawczo tego gatunku.

Mrs_Willis

Kochana szkoda klawiatury na takowe osoby. Lepiej obejrzeć kolejny dobry film niż się przejmować głupotą niektórych trolli:)

hantos

Pięć lat na Filmweb, nie widział Ojca chrzestnego a się o jakiś badziew wykłóca :-) A trollem nie jestem, gdyby było o czym chętnie bym pogadał na poziomie.

filozof71

Na poziom sobie trzeba zasłużyć, ale na pewno nie tym co reprezentujesz. A co ma do poziomu Ojciec chrzestny? Widziałem jakieś trzy czwarte filmu i jest totalnie nie dla mnie. I co w związku z tym? No poza tym, że mam inny gust i podoba mi się coś innego? Pewnie nic bo jak brak argumentu to lepiej będziesz pisać co ślina na język przyniesie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filozof71

Jak lubisz jeść gluty z morza np za 500zł to wybacz wole kebaba za 15zł. Gust każdy ma swój i jeśli uważasz, że nie lubię tego co krytycy lub tego co ty czy co kultowe to nie brak ci gustu ( BO SWÓJ MASZ) tylko rozumu. A co do filmów to kilka tyś mam na koncie i to też tych kultowych, ale Tatusiek chrzestny mnie nudzi. A co do filmów do myślenia.....To wszystko jasne. Po pierwsze jesteś prostak! Obrażając innych. Po drugie jeśli uważasz Ojca chrzestnego za film gdzie trzeba myśleć to ci współczuję bo o filmach gdzie trzeba używać głowy nie masz bladego pojęcia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filozof71

Zwracać uwagę sobie w domu możesz. Naucz się kultury najpierw i szacunku do cudzego zdania i gustu

ocenił(a) film na 6
filozof71

Pisze to koleś który jakiegoś osranego "Pitbulla" Papryki Vege ocenił na 10

filozof71

Jakby to ująć....Chciałbyś oceniać ludzkie IQ po lubieniu danego filmu który sam oceniłeś oglądając przeskakując do różnych scen?

Dodatkowo nazywasz ten film parodią? No to pokazałeś wszystkim naokoło swoje niesamowicie wygórowane IQ które krąży wynikiem gdzieś w przedziale ( ŚWINKA MORSKA---------------------TY-----------------CZŁOWIEK PIERWOTNY). Na serio chciałem poprowadzić jakąś konstruktywną rozmowę na argumenty ale debilizmu ostatnio u niektórych internetowych trolli nie jestem w stanie znieść.Dodatkowo przejrzałem niektóre twoje oceny filmów i seriali i zdecydowanie tylko potwierdzają, że lubisz sobie wejść na filmweb po zaniżać celowo niektórym filmom czy serialom oceny bo sporo walisz jedyneczek.

Rozumiem, że coś może się nieco jednak nie spodobać. Pomyślałem.....może osobnik jest wykwintny i bardzo wybredny.....Ale wtedy zobaczyłem, że Grę o Tron też oceniłeś fantastycznie wysoko bo na całe 1.......Tak zatem chciałem doradzić wizytę u lekarza ale niestety dla takiego MÓZGA już zdecydowanie za późno na pomoc fachową. Pozostań zatem w swoim fantastycznym świecie w którym jesteś najmądrzejszy jak tu wszystkim sugerujesz swoją górującą wypowiedzią i oszczędź nam szarakom męczarni w postaci swoich zaniżeń ocen dobrym produkcjom a już najbardziej nie komentuj bo kompromitujesz się do tego stopnia, że określenia mi brakuje a już na pewno w grzecznie ujętego.

hantos

"Gra o tron" oczywiście to nie moja pomyłka. Gniot. Panu ktoś płaci za copy/paste?

filozof71

Gra o tron .....gniot?:) Może jak pisałem się nie całkiem podobać ale ocenić na 1 to trzeba mieć w czerepku jakoś coś nie tak:) Nie nikt mi nie płaci po prostu nie mogę nieraz zdzierżyć głupiego trolowania.

hantos

Gniot bo gra na najniższych emocjach. Zaraz ktoś kogoś zdradza. Poszukaj moje wypowiedzi to zobaczysz, że nie trolluję. Poza tym nie mam pretensji bo jak ktoś ocenia film mając 13 lat = samo pojęcie IQ się z tego wzięło.

filozof71

Nie przeglądam z reguły większej ilości wypowiedzi userów ale dużo oceniłeś rzeczy na 1. Chodzi mi o to, że nawet jeśli coś może się nie podobać to nie zasługuje na takie pojechanie. No chyba, że jest to film w stylu YYYYYIrek kosmiczna nominacja:) Na jakich by uczuciach Gra o tron nie grała to jest rozmach i dobra gra aktorska za co mogłeś dać no nie wiem...3?4? ale jeden?

hantos

Rozmach - tym bardziej szkoda, że w taką lipę idzie. Dlatego jedynka.

filozof71

Ten film jak dla mnie ma 10/10, jest pewne specyficzne kryterium co do oceny tego filmu, mianowicie filozofia Bruca Lee, jest jej tu 100%, zwłaszcza w końcówce . Jak ktoś się interesuje otoczką i filozofią takich filmów to bez problemu zobaczy więcej, a jak się nie interesuje to niech nie ogląda. Gatunek tego filmu nie jest przecież utajniony, wiadomo że jest specyficzny i zadedykowany do konkretnych odbiorców.

filozof71

filozof71, jak mniemam jesteś na tyle głupi, że nie pojmujesz nawet, że sam się wypowiadasz jak 13-latek... Słownictwo i logika na poziomie gimnazjum. I śmiesz oceniać film, którego nawet nie byłeś w stanie zrozumieć? Jesteś tak głupi, że nie rozumiesz przesłań chińskich filmów, w których w większości nie chodzi o walkę, będą jedynie dodatkiem. Ale co i komu ja próbuję wytłumaczyć...

Vendeur

O kurde a może jeszcze Konfucjanizm studiujesz?

morales212

obyś tylko nie potrzebował dentysty

morales212

Zacznij od prostych rzeczy: zrezygnuj z pejsbuka i srajfonika. Zobaczymy czy masz wogóle jakieś jaja i silny charakter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones