PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 414
ocen
7,6 10 1 378414
6,8 33
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man

Postanowiłam obejrzeć, bo to w sumie kultowa seria i bardzo się zawiodłam, mimo że RDJr, to sympatyczny aktor i bardzo go lubię. I tak naprawdę nie mam jego grze tutaj za wiele do zarzucenia, ale ta historia jest miałka, fabularnie to czasem są takie zgrzyty zażenowania... Uhhh.... Miałam nadzieję, że to będzie film w stylu Batmana, X-menów, no nie wiem... nawet Spidermana, a to jakaś żenada... W filmach super hero, mimo że logika szwankuje, to przyajmniej człowiek się może pośmiać, bo scenariusz dostarcza humorystycznych dialogów albo scenek, a tu niczego takiego nie było...

Powiedzcie mi chociaż, czy jest sens kontynuować i obejrzeć dalsze części. Liczyłam, że po tym filmie zrozumiem tę ogólną fascynację. Kolejnym krokiem mieli być Avengersi (Iron man to pierwszy film składający się na serię, który do tej pory obejrzałam). Czy dalej jest lepiej? Czy w Avengersi są lepsi?

tolerancja91

Te wszystkie filmy, to takie bajki przecież. Patrząc na grę aktorów, "historię", nic tu nie dostrzeżesz. Jesteś na wyższym poziomie i oglądaj te filmy, jak np.: Reksia :-)

ateista31

ale nie no... są lepsze i gorsze... tak jak mówiłam, są filmy, które są głupawe, ale przynajmniej człowiek się na nich pośmieje... byłam pewna, że Iron man taki jest, liczyłam że RDJr zagrał tutaj podobnie jak w Sherlocku. Nastawiłam się na rozrywkę, a ten film był zwyczajnie nudny. Efekty specjalne w tego typu filmach nigdy nie robiły na mnie wielkiego wrażenia. A Gwyneth Paltrow to chyba najnudniejsza partnerka jaką świat filmów o superbohaterach kiedykolwiek widział.

ocenił(a) film na 10
tolerancja91

Dlaczego uwazasz ze superhero movie musi byc niepowazny? Jak masz takie podejscie to nie powinnas w ogole ogladac takich filmów. Sama się zrażasz do nich

ocenił(a) film na 10
ateista31

Smutne musisz miec zycie bez wyobrazni...

Himiteshu

Dlaczego tak sądzisz? Znasz mnie? Z moją wyobraźnią jest wszystko w porządeczku. Przeżywać filmu, który mi nie odpowiada, nie mam zamiaru, a wyrazić opinię mam prawo. Nie oceniam tylko ludzi - w przeciwieństwie do Ciebie.
Oceniłeś mnie, oceniłeś "tolerancja91", a chyba nie o to chodzi na tej stronie, prawda?

ocenił(a) film na 10
tolerancja91

jeśli nie podobał Ci sie Iron Man to nie oglądaj reszty, bo to najlepszy film obok Avengers i The Incredible Hulk. Przeciez Tony jest komediową bardziej postacią, na kazdym kroku są inteligentne żarty, fajna akcja , oryginalny superbiohater. Czego Ty sie spodziewalaś?

Himiteshu

tak właśnie sobie myślę, że w sumie nie mam pojęcia czego się spodziewałam, ale z pewnością nie tego... musiałam najwyraźniej wyrosnąć z tego typu filmów (co nie zmienia faktu, że na kolejną część X-Menów czekam z niecierpliwością godną gimnazjalisty ;D)

ocenił(a) film na 10
tolerancja91

Wiesz ze takie filmy przede wszystkim lubia faceci po 30 i 20 czyli najwieksi fani?

Himiteshu

no wiem, wiem :D

tolerancja91

Jesteś zboczona

Loklambert_filmweb

rozwiń, proszę

tolerancja91

Żartuje największym zboczeńcem jest mój kolega z pracy

Loklambert_filmweb

Jesteś debilem

Loklambert_filmweb

Np nikt nie lubi emotki film a moi znajomi lubią to ja nie lubię

Loklambert_filmweb

Dobra koniec dyskusji szanuje każde zdanie ale nie lubię osób które zmuszają innych
do swojego zdania

Loklambert_filmweb

radzę udać się do lekarza, żeby zmienił dawkę leków :)

tolerancja91

No dobra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones