PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 408
ocen
7,6 10 1 378408
6,9 32
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man

Liczyłem na fajną akcję rodem z niezłego komiksu, a dostałem takie nudy, że omal nie wyłączyłem
przed końcem. Niestety, kiepska rozrywka.

Thommy

Nawet jeśli do końca nie spełnił Twoich oczekiwań, to nie uważasz, że 2 to zbyt niska ocena? Nawet jeśli akcja Cię nie wciągnęła to wydaje mi się, że już za samą grę aktorską, efekty, muzykę itp. ten film zasługuje na wyższą ocenę.

ocenił(a) film na 2
choosingmyconfessions

Wg mnie nie zasługuje on na wyższą ocenę, ale to tylko moja ocena, której nie musicie podzielać:]

ocenił(a) film na 9
Thommy

Z tego co widzę, gorsze filmy oceniasz dużo lepiej:/

ocenił(a) film na 7
baca130

O ironio!

ocenił(a) film na 10
Thommy

2 to może ewentualnie dostać jakaś komedia romantyczna ale nie Iron Man, litości

ocenił(a) film na 7
choosingmyconfessions

No muzyka i obsada w tym filmie była świetna! Z resztą cały film był mega. :)

ocenił(a) film na 4
choosingmyconfessions

Zgadzam się dlatego dałem 4/10. Dwójka...to przesada jednak. Za dobra gra aktorska

Thommy

Powtórzyłem sobie właśnie, i cóż, mniej więcej się zgadzam:

Downey fajny, Bridges jeszcze lepszy, Paltrow całkiem spoko, efekty, jak efekty - dają radę, ale w którym dziś filmie nie dają?

Natomiast scenariusz to dno. :)

Davus

Mniej więcej wygląda on tak: najpierw przez pół godziny Downey buduje sobie zbroję w jaskini, potem przez pół godziny buduje ją sobie w piwnicy własnego domu w Stanach, potem przez pół godziny pokazuje swoje umiejętności - najpierw samemu sobie (lot do nieba na przesadną wysokość), potem innym (rozróba na Bliskim Wschodzie i ucieczka przed amerykańskimi samolotami), wreszcie - przez pół godziny użera się z Bridgesem.
I koniec filmu.

Doprawdy, większego skomplikowania narracji nie widziałem od czasu, kiedy dałem się nabrać znajomym, że warto i obejrzałem śmieciowatych "Transformersów".

Dałem 4, ale to tylko dlatego, że mam dobre serce.

Sequele lepsze (coś się w nich dzieje, choć dwójka też taka sobie, trójka najlepsza, ale i ona nie powala).

ocenił(a) film na 8
Davus

Scenariusz jest prosty, owszem, ale dlaczego od razu "dno"? Film nie musi mieć złożonej fabuły. Mnie bardzo urzekła postać Starka, jego relacje z innymi osobami (też świetnie zagranymi), dialogi, humor, muzyka. Scenariusz nie jest najwyższych lotów, ale całość ma niezwykły styl.

Madoq

gdzie w tym filmie był humor? założyłam zresztą oddzielny wątek w podobnym tonie jak ten... ten film to dno i ogromne rozczarowanie

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Głównie w Starku, w jego relacji z Pepper, Rhodesem, Stane'em, jego robotem, i w jego stosunku do świata. Jest w tym filmie wiele scen czy dialogów które nie mają pozornie żadnego znaczenia (choćby scena z pizzą), ale świetnie budują postać Starka i charakter filmu.

ocenił(a) film na 10
Thommy

a co ty mozesz wiedziec komiksach iron mana

Thommy

nom mnie tez mocno na początku odrzucił ten film (wielka dziura w klacie i takie akrobacje/przeciążenia WTF brak logiki i myślenia) jednak z czasem i im więcej wypuszczają kiczu typu IH PunWZ ,Thor 1i2 Cap czy ASM 1i2 to człowiek wracając/odwietrzając sobie takie filmy jak IM czy pierwsze dwa Spiderki Raimiego ,otwiera oczy na nowo bo w porównaniu z i innymi glutami z flagą marvel,
ten film jest super ;] i można przymknąć oczy gdy mu grzebią w klacie ;p także film można zaksięgować uczciwie w przedziale 4-7 ;]

ocenił(a) film na 10
hudylobo

" także film można zaksięgować uczciwie w przedziale 4-7 ;]" dziwne ze jest najwyzej ocenionym filmem mcu niezly z ciebie fanboy dc

marvelstudios

no tak trzeba by byc niezłym trollem by każdego marvel filmana na10 ocenic ,a jeszcze wieksza mentą by kazdy dc film na 1ale gdy za matke ma sie Conchite Wurst to takie trolle sie rodza jak ty ;p

ocenił(a) film na 10
hudylobo

ja nie rozumiec twoj jezyk ja nie jestem trolem bo dc tez oceniam nie najgozej a i mie nazywasz trolem a co ja takiego zrobilem co to ty jestes takim typowym hjetem z pod bloku taki grubasek siedzacy przed komputerem
ja nie obrazam twojej rodziny i nie denerwj sie bo cie nie obrazam

marvelstudios

a co cierpisz na cierpisz na ,,pamiec złotej rybki,, ;p ze nie pamietasz co piszesz

marvelstudios

poza tym wypowiedziałem sie pozytywnie na temat im wiec niech ci zwieracz nie puszcza ...chyba za duzo ze stara ,,kiełbasą,, przebywasz zez taki rozwięzłyś ;p

ocenił(a) film na 10
hudylobo

co to znaczy zez taki rozwięzłyś ;p?
albo to "chyba za duzo ze stara ,,kiełbasą,, przebywasz "
pisz wolniej bez emocji

marvelstudios

a no sory noze zaczne duzymi literami...po twojemu i z dedykacja na przeprosiny:
MARVEL i dc ;p

ocenił(a) film na 10
hudylobo

a no sory "noze" zaczne duzymi literami jakie "noze"

marvelstudios

moze noze ???
a lepiej:
może noże ???


Wurst znaczy Kiełbasa : Germanski się kłania ;p

ocenił(a) film na 10
hudylobo

a ch.. mi germanski znam francuski i angielski a skoro mieszkam w kanadzie to na ch. mi germanski

marvelstudios

sorks zapomniałem żeś z kanady..

ocenił(a) film na 10
hudylobo

a ja ze ty ze wsi

marvelstudios

hehe tu tu Wurst nie przyjedzie wiec bezpiecznie u nas...na wsi ;p

ocenił(a) film na 10
hudylobo

;p;p;p;p;p to dobrze

użytkownik usunięty
Thommy

Proszę! Jesteś chyba pierwszą osobą na Filmweb która tak nisko oceniła ten film!

ocenił(a) film na 2

Ktoś musi przecierać te nieznane szlaki, nie sądzisz?;)

ocenił(a) film na 4
Thommy

Owszem wieje nudą ale 4/10 to chyba rozsądne minimum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones