PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472258}
5,4 43 769
ocen
5,4 10 1 43769
4,7 14
ocen krytyków
Iron Sky
powrót do forum filmu Iron Sky

- 8/10 własnie za to coś, pomysł oraz MUZYKĘ i klimat !! oraz, momentami ten film wydawał sie niedorzeczny a TU nagle zwrot akcji, sceny oraz muzyka w filmie i zwrot o 180st fabuły :)) NAPRWDĘ POLECAM

ocenił(a) film na 8
TobiWUJO

Miło przeczytać taką rekomendację : )

TobiWUJO

Ścieżka muzyczna Gotterdammerunga jest niesamowita :D

ocenił(a) film na 1
TobiWUJO

jak dla mnie 8/10 to totalne nieporozumienie...

ocenił(a) film na 9
tyrisq

nieporozumieniem to jest średnia ocena django (które ma beznadziejny scenariusz).

W Iron sky widać, że przydał by się większy budżet na aktorów i film powinien być trochę dłuższy (za szybko ich pokonali). Film ma duży plus za przesłanie, nawiązania do innych filmów i kapitalną muzykę.

ocenił(a) film na 7
excommunication

Ale jednym z istotnych elementów tego filmu jest ta jego kiczowata skromność. Gdyby ten film zrobić za wielkie pieniądze i np użyć rzeczywistej siedziby ONZ, to dopiero by była klapa. Tej historii nie da się opowiedzieć inaczej niż w ten sposób. Kiczowatość Star Treka i teatralne przerysowane aktorstwo idealnie wpisuje się w konwencję szalonej zabawy szeregiem filmowych motywów jego twórców.

ocenił(a) film na 9
excommunication

Całe szczęście, że szybko ich pokonali, dzięki temu nie było dłużyzn, które psują wiele "poważnych" filmów akcji/sf ;)

ocenił(a) film na 7
TobiWUJO

Podpisuje się obiema rękoma i nogami . Film ma coś w sobie , czasami jest poważny,innym razem jest komedią . Do tego pewne nawiązania do historii i nazistowskiego wunderwaffe -Haunebu .

ocenił(a) film na 8
klaczek20

Spodziewałem się sci-fi a zobaczyłem komedię. Dechu nie zapiera ale z przyjemnością obejrzałem i pewnie zrobię to ponownie ze znajomymi. Przyjemny relaks po ciężkim dniu. Również jak dla mnie 8/10.

ocenił(a) film na 8
TobiWUJO

Bardzo miłe zaskoczenie !!! Muzyka Laibach i tak naprawdę to trafiłem na ten obraz od tej strony :) Formacja nietuzinkowa i muzyka komponuje się z obrazem genialnie. Wszystko gra duży plus za inność ;)

użytkownik usunięty
TobiWUJO

Również trafiłem na ten film dzięki muzyce Laibach.
Moja ulubiona scena z filmu:
- Ale tam są kobiety i dzieci !
- USA nie negocjują z terrorystami !

ocenił(a) film na 8
TobiWUJO

Potwornie niedoceniony na Filmwebie! Wybitna satyra współczesnych stosunków międzynarodowych, z NWO włącznie!
Kolejny raz wstyd mi za poziom większości uczestników tego serwisu.

ocenił(a) film na 2
Hoodzielec

I co poza tą "wybitną" satyrą jest w tym filmie? Dialogi na poziomie najgorszych polskich kabaretów, drętwi aktorzy, banalne sceny... Był duży potencjał i świetny pomysł na film, a wyszła żenada.

TobiWUJO

Człowieku ty masz nie po kolei w głowie, muzyka dobra ok ale gdzie ty masz zwrot akcji? Jakaś małpa na statku USA ze skrzydłami to było jedyne czego się nie spodziewałem. Ten film był tak przewidujący, ten film mógł by dostać naprawde u mnie 9/10 gdyby po pierwsze: nie robili jakiegoś cyrku po drugiej połowie filmu, te statki te przebrania to było żałosne, Niemka oczywiście się nawróciła i pokochała czarnego (litości). Gdy zobaczyłem trailer miałem naprawdę dużą chęc obejrzenia tego filmu i chodź wiedziałem, że będzie pewnie kijowy to poszedłem na niego, ale to co chciałem ujrzeć to najlepiej wygraną Nazistów albo przynajmniej mocne straty po stronie ziemi. Straty niby były bo się sami pozabijali ale to i tak kijowe zakończenie, wielka maszyna nic nie zrobiła, ale najważniejsze, że DOBRO wygrało.

ocenił(a) film na 6
foxlifejenkins

Polecam filmy Leni Riefenstahl. Będzie Ci lżej.

Krzypur

Ja bym mu polecił elementarz.

ocenił(a) film na 7
TobiWUJO

Ten film jest lepszy niż przeciętna produkcji MCU. Humor, akcja i zabawa na poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones