PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727178}

Iron Sky. Inwazja

Iron Sky: The Coming Race
5,0 7 121
ocen
5,0 10 1 7121
4,5 4
oceny krytyków
Iron Sky. Inwazja
powrót do forum filmu Iron Sky. Inwazja

Oczekiwania

ocenił(a) film na 8

Na pierwszej części ubawiłam się całkiem dobrze i mimo dosyć prześmiewczego charakteru produkcja była w stanie skłonić do refleksji. Ciekawa jestem czy ta część również będzie podobnego kalibru. Biorąc pod uwagę postaci na plakatach i inne materiały zapowiada się całkiem spory mix wątków. Myśle, że jeśli uda się poprowadzić fabułę z lekkością poprzedniej części to jest spora szansa na sukces. Film na pewno nie będzie dla każdego, ale do mnie trafia zarówno uniwersum jak i rodzaj humoru.

ocenił(a) film na 7
majalipczak

Mnie także pierwsza część przypadła do gustu i myśle, że druga powinna trzymać poziom. Po zwiastunach można wywnioskować, że twórcy postawili na efekty specjalne, ale prócz tego dodają absurdalne wątki, które w przypadku tego filmu są plusem. Chyba tylko bardziej absurdalny motyw byłby gdyby okazało się, że ziemia jednak jest płaska, chociaż kto wie?? xD (oczywiście tylko żartuje :P)

ocenił(a) film na 8
majalipczak

Zwiastuny wyglądają ekstra. Mam nadzieje, że Inwazja będzie trzymała poziom "jedynki".

zosienka666

dla mnie 2 trzyma poziom ;) choć sądzę, że podobnie, jak to miało miejsce przy pierwszej części nie każdy rozumie satyrę :)

użytkownik usunięty
KLARA_1985

Ty chyba nie wiesz co to satyra skoro Ci sie druga czesc podobala. No chyba, ze to mial byc poziom satyry dla niedorozwinietych.

użytkownik usunięty
zosienka666

Niestety nie trzyma.

ocenił(a) film na 7
majalipczak

Ja pierwszą część obejrzałem całkiem niedawno i żałuje, że tak późno ;P Dla mnie ogromne zaskoczenie to rola Julii Diatze, która skradła całą poprzednią część. Mam nadzieje, że w tej części będzie także przynajmniej tak dobra jak w poprzedniej części ;D
BTW. Plakaty są bardzo spoko, no może prócz trochę słabszego Putina, ale i tak jest super :)

ocenił(a) film na 8
lipka57

Ja też do pierwszej części przekonałam się całkiem niedawno i całkiem sporym zdziwieniem dla mnie okazało się, że jest to bardzo dobry film, który jest jednocześnie satyrą naszej rzeczywistości. Ja z uwagą obserwuje materiały promocyjne, które są wypuszczane przez twórców i mam coraz większe nadzieje. Oby się udało ;)

ocenił(a) film na 1
majalipczak

ale nie tak dobry jak "Planeta singli 3" hahaha takie ścierwo powinno się z miejsca banować

ocenił(a) film na 7
majalipczak

No znacznie lepsza część pierwsza.

majalipczak

Scena, w której ludzie składają hołd Steve'owi Jobsowi, gdzie brak wifi jest dla nich równie tragiczny w skutkach, jak głodujące dzieci w Afryce ... no rozwaliła mnie na łopatki

pawelP84

dokładnie, choć widać, że film nie jest dla każdego ;)

ocenił(a) film na 4
majalipczak

Spójrzcie na oceny tej użytkowniczki. Dziwnym trafem ocenia tylko filmy dystrybuowane przez Kino Świat.

Boghas

Oceny ma dziwne, prawie same 10. Nie zastanawiam sie kto jest dystrybutorem, moze masz racje.
Czesc druga nie udzwignela niestety ciezaru sequela. Taki sobie sredniak wyszedl, nie nudzi, ale tez nie zachwyca.

ocenił(a) film na 1
El_Draque

nawet nie średniak słabiak straszliwy, plan filmowy z gumy jak w latach 60-tych kostiumów brak obraz powinien być wystylizowany jak w jedynce a tu jakaś zwykła kamerka chyba kręcone Nikonem D60.
Totalnie nic nie gra w tym filmie, aktorzy jakaś czarna beznadzieja rusek to samo w jedynce mieliśmy śliczną nazistkę charyzmatyczny nazista i przystojny amerykańska seksowną asystentkę świetną prezydentową i czarnego z jajami. Co jest w tym filmie nic.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
majalipczak

niestety już wiemy, że kontynuacja zupełnie nie ma polotu do jedynki, wszystko jest słabe od scenariusza poprzez muzykę kostiumy scenografię no i głównych aktorów jakieś pokraki wybrali no i gdzie ten szarawy klimacik rodem z komiksowych obrazków niestety totalna klapa tyle czekania na gumowy film rodem z lat 60-tych.
Moim zdaniem nic kompletnie nie zagrało w tym filmie w jedynce mieliśmy seksowną nazistkę świetnego nazistę chłop jak się patrzy świetne kostiumy scenografię szarawy obraz amerykańce też dobrani idealnie a w drugiej części jakaś bezjajeczna czarna aktorka kostiumy, lub raczej ich brak rusek też beznadzieja.

Nawet nie oceniam tego filmu ze względu na jedynkę która była świetna świeża bajecznym widowiskiem.

ocenił(a) film na 3
markin

Zgadzam się. Druga część to porażka na całej linii. Totalnie się zawiodłem po świetnej "jedynce".

ocenił(a) film na 5
majalipczak

Ja p... O czym ty piszesz? Co za pusty wpis. Do tego oceniasz film którego nie widziałaś? Nie wstyd ci?

topjes

A po czym wnioskujesz, że nie widziała?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones