PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651823}

Istnienie

Haunter
5,5 21 011
ocen
5,5 10 1 21011
3,3 3
oceny krytyków
Istnienie
powrót do forum filmu Istnienie

Myślałem że coś z tego będzie, lecz niestety ... zawiodłem się. Bardzo dobrze zapowiadający się początek, klimat horroru połączony z intrygą zapowiadał się naprawdę przyzwocie. Z czasem jednak twórcy za bardzo zamotali się w fabule i nie dało się za bardzo z tego wybrnąć. Z naprawdę dobrze zapowiadającego się filmu grozy, stał się zwykłym przeciętniakiem, ubranym głównie w nazwisko panny Breslin, która co tu ukrywać ... dała z siebie co mogła. Mizerna końcówka strasznie popsuła efekt, a szkoda bo film miał momenty... 5/10

Adash

Uważam dokładnie tak samo. Jedynie mały Peter DaCuhna skradł moje serducho - uroczy chłopczyk :)

ocenił(a) film na 7
Adash

Nie taki zły. Na tle wampirów, wilkołaków, wariatów z siekierą i fruwającego mięsa wypada całkiem mocno. Końcówka akurat niestandardowa bo szczęśliwa i bez szans na kontynuacje. Film niskobudżetowy i dolary przeciwko orzechom że za pare lat amerykanie zrobią remake za grube miliony z dużą ilością strzelania.

glandyth

Bardzo w to wątpię. Kino nie zrobiło takiej furory jak : Ring, Oko, Dark Water czy Rec ... żeby go naśladować i powielać ...

ocenił(a) film na 7
Adash

Jak dla mnie wszystkie te filmy są w orginale kiepskie ale mają jakis fajny, swierzy pomysł, coś czego wcześniej nie było. Lepsze zdjęcia, lepsza muzyka, dobrzy aktorzy i wychodzi sukces.

glandyth

Istnienie do pewnego momentu ma tylko klimat ... i na tym zakończmy dywagacje.

ocenił(a) film na 7
Adash

za wczesnie żeby rzucać ręcznik

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones