PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651823}

Istnienie

Haunter
5,5 21 005
ocen
5,5 10 1 21005
3,3 3
oceny krytyków
Istnienie
powrót do forum filmu Istnienie

na koniec zmieniłem na 1 film porażka roku!

ocenił(a) film na 2
obscene007

Aż taka lipa? Ocena jest wręcz imponująca hehe.

ocenił(a) film na 1
djrav77

bez kitu!!!! po takiej ocenie myślałem że film MEGA! a to totalna porażka!!! nic się w nim nie dzieje 1 raz widziałem tak żałosny film!

ocenił(a) film na 10
obscene007

Nie przesadzaj.... Właśnie skończyłem oglądać, całkiem fajny. Bardzo przyjemnie się oglądało. Moja ocena 7
Uwielbiam takie klimaty:)

obscene007

Właśnie skończyłam oglądać. Uzasadnij, proszę, że nic się w nim nie dzieje. Moim zdaniem dzieje się wiele od pierwszej do ostatniej minuty. Półtorej godziny przeleciało migiem. Nie mam pojęcia, za co ta jedynka?

ocenił(a) film na 7
myszszata

On sam nie wie.

ocenił(a) film na 1
Heklo

Heklo ściśnij sromy buraku po to jest opcja komentarze żeby wyrazić swoją opinie ja nie gustuje w takich szmirach dla mnie tam się nic nie działo!

ocenił(a) film na 7
obscene007

Komentarze są po to, żeby wyrażać swoje opinie, a nie się nawzajem obrażać.
Film w porządku, ale z pewnością nie jest to najlepszy horror, jaki widziałam. Aczkolwiek ntryguje, zwłaszcza na początku :)

obscene007

Jesteś pewien, że chciałeś napisać to, co napisałeś? Nie napisałeś, co Ci się w filmie nie podoba, rynsztokowym językiem ubliżyłeś uczestnikowi forum. Sam sobie odpowiedz na pytanie, kto tu jest burakiem?

obscene007

no napisz kle..ksie w którym miejscu się nic nie dzieje bo puste słowa w twoim wykonaniu prezentują twój poziom buractwa!:) a moze filmu nie zczaiłes i to cie przerosło? :)

użytkownik usunięty
obscene007

nie pyskuj kartoflu

ocenił(a) film na 1

kartofel to twoj stary cmoku

ocenił(a) film na 2
obscene007

zapowiadal sie dobrze...bardzo podobal mi sie klimat filmu w jakim byl utrzymany lecz z minuty na minute bylo gorzej tak jakby skala z 10 obnizala sie powoli az do 1...po prostu zmarnowany potencjal...aktorstwo tragiczne i niestety widac absolutne amatorstwo...ogolnie rzecz ujmujac nie polecam ze wzgledu na horrendalne zniszczenie mozliwosci jakie widzialem w tym tworze...film okazal sie nudna bzdura bez jakiejkolwiek akcji...ROZCZAROWANIE!

ocenił(a) film na 2
slevincalabria

O gustach się nie dyskutuje...podobno....ale nie dyskutują o nich tylko Ci którzy ich nie maja. Film ten jest totalna porażką. Będzie miał bardzo niska ocenę kiedy obejrzy go więcej ludzi. Trzeba mieć coś z garem, żeby dać wyższą ocenę niż 4 dla tej produkcji.

ocenił(a) film na 4
xscape

Wykonanie nawet niezłe ale reszta to bieda z nędzą , bark dobrego pomysłu i scenariusza.
Film jest odgrzewanym kotletem w którym nawet aktorzy są słabi - szkoda czasu i prądu

ocenił(a) film na 2
slevincalabria

Już pisałem w wątku obok: Ten film jest głupi fabularnie, czerstwy aktorsko, śmieszny efektami i żałosnym CGI (obrazki domu we mgle to wręcz kpina). Smutne, że zrobił to Natali, który ma na koncie świetne Cube i znośne Splice.
SPOILERY:
Pomysł na fabułkę - duch dziewczyny vs duch seryjnego mordercy i oto dziewczyna tfu duch dziewczyny wędruje w czasie i przestrzeni, "wciela się" w inne duchy (no lol) - bo przecież te dziewczyny też są martwe - przez przedmioty (może to horkruksy?) i widzi wspomnienia innych duchów.... Kaman. Po tym wchodzi w żywą dziewczynę, ratuje jej rodzinę przed psycho ojcem, którego opętał duch mordercy.
Podwójne opętanie - ojciec i córka nie robi na nikim wrażenia, włącznie z samą opętaną dziewczyną. Jeszcze sobie karteczki, notatki i nagrania na tablecie zostawiają bo przecież poprosić o pomoc ducha to zupełnie naturalna rzecz tak jak dać się opętać.
END OF SPOILERS
Musiałbym mieć IQ na poziomie temperatury pokojowej żeby uznać tą fabułkę za fajną, spójną i godną uwagi.
Cały film to dno i pomyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones