PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463455}

Istota

Splice
5,2 40 946
ocen
5,2 10 1 40946
5,7 9
ocen krytyków
Istota
powrót do forum filmu Istota

Dali do pieca:)

ocenił(a) film na 3

Zgadzam się z opiniami, że do połowy filmu oglądało się całkiem ok. Mimo, że scenariusz już zaczynał powoli wywoływać skrzywienie na twarzy (zabieranie mutanta do szopy babci - WTF??), to jednak dość ciekawie się oglądało i chciało się dowiedzieć co będzie dalej.
No ale jedna scena (kto widział to już wie jaka:) ) przekreśliła wszystko - kompletnie niewiarygodna, nieprzekonywująca i z dupy wzięta.
Nie wierzyłem, że ktoś mógł wpaść na taki pomysł w takim momencie filmu. A dalej już oglądało się z jednym okiem zamkniętym..

PS: No i idiotyczna okładka filmu. Spojluje wszystko.

ocenił(a) film na 5
pittek

Zgadzam się z Tobą w 100%-tach. Scena o której piszesz jest wręcz obrzydliwa!

pittek

Chodzi o TĄ scene ze skrzydłami?

ocenił(a) film na 8
teshtoster

Nie do końca :D

pittek

Uwaga - SOJLER!
Mnie ta babcina stara szopa też ubawiła, a tym bardziej fakt, ze inteligentna i silna istota nie potrafiła z niej się wydostać ;)
Ale pomińmy to, faktycznie, film się ciekawie zaczął, ale w miarę czasu robił się coraz bardzie wydumany.
Ujmując wszystko w całość, stworzyli istotę, z która przespał się jej twórca i opiekun. Po tym doniosłym akcie istotka "przepoczwarza" się, zmieniając się w wersje męska, która gwałci matkę, w efekcie czego kobiecina zachodzi w ciążę..!! No proszę was, ja wiem że kino rządzi się swoimi prawami, ale kurcze, bez przesady
kTO TO WYMYŚLIŁ, I CO BRAŁ W TRAKCIE PISANIA SCENARIUSZA?

ocenił(a) film na 1
Mala_29

Komentarz Mala_29 podsumował w całości moje odczucia względem filmu. Gdzie tu się klika "Lubię to"? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones